Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen bevérzésem van...

Fannika00 kérdése:

5hetesen bevérzésem van 3napig korház most hétvégén hazaengedtek szigoru fekvés gyogyszerek. De nem akar mulni. Igaz inkább barnás nem piros de már 5-ik napja. Szerdán néznek ujra uh-on. De azt mondta nem a petezsákban van. Van még esély?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne esély, nem nézegetnének UH-on.

Feküdj és szedd a gyógyszereket, sokan véreznek az elején.

2011. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen átérzem az aggodalmadat!

M most 8 hetesek vagyunk. A 4. héttől barnázok (nem kis mennyiségben) Baba jól van.

Nekem Rutascorbint (recept nélkül is kapható) és magnéziumot kell szednem. Szigorú fekvés, nem emelhetek egy ásványvíznél nagyobbat.

Biztos, hogy Nálad is minden rendben lesz!

Nézd, ez a kép tegnap készült a Babánkról, nemsokára már Te is láthatod a Picidet!

[link]

2011. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még Utrogestan-t is kapok 3x2. Te szedsz progeszteron pótlásként valamit?
2011. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
duphaston 3x1 és pipolphen 2x1 meg magneB6 de azt magamtol szedem.
2011. ápr. 17. 09:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Írták a Rutascorbint is, jó ötlet, én is szedtem anno ugyanerre. Tartsd be, amit mondtak, és meglátod, nem lesz baj!
2011. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

6-héttől a 10-ig feküdtem, Utrogestan 3x1. Akkora volt a bevérzés, mint a petezsák, nem sok esélyt adtak, hogy megmarad. 1 hétig jött ez a barna trutyi :), közben vérezgetett is.4 hét alatt teljesen felszívódott, és minden rendben. Pihenj sokat, rendben lesztek, drukkolok .)))

25 hetes

2011. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
már azt hittem elmulik majdnem egy napig nem volt semmi most megint van.szerdán mék ultrahangra remélem fejődik a baba.már nagyon ideges vagyok.
2011. ápr. 18. 13:08
 8/13 A kérdező kommentje:
bocsánat.fejlődik rosszul irtam.
2011. ápr. 18. 13:09
 9/13 A kérdező kommentje:
még mindig vérzgetek.de a petezsák nőtt embriocsomo láthato a szivhangot még nem találtak.várok a csodára fekszek egész nap.
2011. ápr. 23. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a szívhang miatt, lehet, hogy pár nappal fiatalbb a terhességed, és ilyenkor az a pár nap is nagyon-nagyon sokat számít!!!! Pihenj továbbra is, és légy optimista, minden rendben lesz!!!!
2011. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!