Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett? Csak a műtét...

Mi lehetett? Csak a műtét napján véreztem, utána egyáltalán nem. Ma reggel viszont valami véres darab távozott belőlem. Másfél hete volt missed ab. mütétem.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy alvadt vér volt, vagy szövetdarab, nem tudtam megállapítani, elég véres volt. Ez normális? Lehet, hogy csak tisztulok?
2009. febr. 11. 08:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Gyenge vérzésem is van,(ez is ma kezdődött)de csak barnás és nem friss vér. Remélem nem kell a műtétet megismételni.
2009. febr. 11. 08:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell a műtétet megismételni. Biztosan csak tisztulsz. Én is kb. 1-2 hétig véreztem a műtét után. És addig görcsölt a hasam, míg meg nem jött először.
2009. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel éjszaka fekszel a vér nem tud távozni csak ugy..Minden bizonnyal egy alvadt vérdarab volt ami a fekvő helyzet miatt nem tudott frissen távozni.Ne aggódj.Nagyon sajnálom ami történt.Nekem is volt ilyen a spontán után..
2009. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!