Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AKi olyan magánorvoshoz jár,...

AKi olyan magánorvoshoz jár, akinek van ultrahangja a magánrendelésen, annak megcsinálta a nyaki redő szűrést, vagy külön kellett menni a klinikára/sztk-ba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kötelező uh-k is a magánrendelőben voltak, emiatt nem kellett a kórházba menni.
2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen!
2011. máj. 31. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem külön el kellett mennem genetikai UH-ra, pedig van a magánrendelőben UH. De az nem olyan felbontású állítólag, mint ami a kórházban van.

Szóval a 12. heti meg a 18. heti genetikai UH zajlott a kórházban. (Nyíregyháza)

2011. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dokija válogatja,akinek van rá engedélye,az csinálhatja a magánban,akinek nincs,az küld a kórházba.
2011. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Akkor felhívom, mert arról nem beszéltünk, hogy ő végez-e ilyet.
2011. máj. 31. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az én dokim nem tudná megcsinálni a gépével. Bár erről nem beszéltünk, de mivel nem mondta,hogy meg tudja csinálni, így gondolom,hogy nem!

Mi az Istenhegyi úti géndiagnosztikai központban csináltatjuk!

2011. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenképpen a kórházban csinálják a genetikai uh-kat. az én dokimnál is van uh, mégis holnap mehetek a kórházba. (Tatabánya)
2011. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:
A kötelező genetikai UH-t a kórházban csinálta a doki, pedig van a magánrendelőjében is UH, csak gondolom nem olyan jó, mint a kórházi,( mert az orvosom volt ott a kórházi UH-n is, ezért ő biztosan csinálhat).
2011. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9.00,én is tb-i vagyok,csak vérvételekre jártam a kh-ba,Lollok megcsinálhatta a rendelőjében is,asszem ő az egyetlen tb-n.
2011. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!