Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan állítsam meg a hízást?...

Hogyan állítsam meg a hízást? 24 hetesen már 10kg plusz?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek sikerült?Ha egy picit is többet eszem,már felugrik egy kg :( a védőnőm riogat,és diétára fogott.
2011. febr. 12. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
megnyugtatlak én 25 kilót híztam.nem példaként írom,csak a te 10 kilódhoz képest.az én védőnőm azt mondta a kismama egye meg amit kíván.én 75 kilóval kezdtem a terhességet,sose bántott azért mert sokat híztam,annyit kérdezett hogy a mozgásomat a "fittségemet" befolyásolja-e a plussz kiló.de mivel nem volt ezzel semmi baj így nem is problémázott rajta.én nem foglalkoznék ha a te helyedben lennék,de ez az én véleményem.
2011. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 krisztina27 ***** válasza:
74%
Szerintem nem tudod megállítani, én sem tudom én most vagyok 33- hetes és már 23kg rajtam van, nem tudom mi lesz a vége. A védőnő nem szolt még eddig semmit, de én meg is eszem amit kívánok. Majd szerintem ráérünk szülés után lefogyni.
2011. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

szia

szerintem sehogy...

nekem is szoltak védőnök hogy vegyek vissza az evésbőől,de ez nem megy hipp hopp.meg a baba elől nem veszem el.

én 28hetes vagyo és 11.5kgot hiztam eddig

2011. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 30 hetes vagyok 48 kg-mal kezdtem és 65 vagyok ez 17 kg plusz a 27 hétig azóta megálltam!nem jött rám egy deka sem pedig most is sokat eszem
2011. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia, 23. hétig hiztam 10 kg-ot. Most tartok a 26. héten és szerencsére megállt a gyors gyarapodás. Elkezdtem heti 3-4x elliptikus tréneren tekerni 10-15 percet. Ugyan azt eszem mint eddig, én sem vonok meg magamtól semmit.

Próbáld ki Te is a mozgást, ha a terhességed engedi. Na és persze ha van kedved... :))


(Szobabicajozni is lehet.)

2011. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Én 6 kg híztam eddig a 21 hétben vagyok!

Próbálok gyümölcsöt enni ha éhes vagyok, nem mindig azt ami eszembe jut:) felfalnék mindent. Szerintem a mértéket kell megtanulni valahogy, ha éhes vagy a főétkezéseken kívül:) akkor egyél gyümölcsöt, zöldséget!

2011. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj nekem mondjuk más a helyzetem, mert cukorbeteg lettem, és az indokolta, de a cukorbetegdiéta nekem egy pillanat alatt megállította a rohamos hízást:D Az tény, hogy ez a lehető legegészségesebb diéta, tehát ártani biztos nem fogsz vele, nézz utána, kérd ki a dokid tanácsát, és ha el vagy keseredve, próbáld meg. Nekem azt mondták, hogy a baba elveszi, amire szüksége van, tehát ő biztos nem látja kárát, (meg ezzel a diétával amúgy is beviszel annyi tápanyagot amennyi kell) te viszont az elején baromi éhes leszel, mert hozzászokott a szervezeted a több kajához. Én most 35 hetes vagyok, eddig 9 és fél kilót híztam, ami szerintem kábé ideális, a bébi pedig teljesen jól érzi magát, a 4D-n igen jól fejlettnek mondta a szonográfus. Viszont ha nem lenne muszáj, nem tudom hogy tartanám be, csak az lebeg a szemem előtt hogy a bébinek lesz baja ha nem bírok uralkodni magamon, neked ez a motiváció nincs mivel egészséges vagy... úgyhogy minden tiszteletem a tiéd ha megpróbálod:)
2011. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szia! 31 hetes vagyok, eddig 10 kilót híztam, nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, viszont, ha meg kívánok valamit, pl a palacsintát akkor azt is. A lényeg a baba egészséges legyen, majd szülés után, meg szoptatás alatt lemegy rólad ne aggódj :D
2011. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
én a 6. hónap végére 10 kilót híztam, utána pedig csak 3-at. Pedig engem is riogattak, de aztán leállt a hízás, pedig ettem rendesen, és semmi különöset nem csináltam. Szerintem neked sem sok a 10 kiló egyáltalán.
2011. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Szoptatás alatt tényleg lemegy a plusz kiló, 7 hónapos a lányom, és ugyanannyi vagyok, mint a terhesség előtt. Igazság szerint hozzájárult a fogyáshoz az is, hogy az első három hónapban sokat dajkáltam a lányom. :)
2011. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!