Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan állítsam le a húgomat,...

Hogyan állítsam le a húgomat, hogy ne tegye ezt?

Figyelt kérdés

Terhes lett, 23 éves.

Volt már neki 1 abortusza, akkor kapott Ergam cseppet.

Most külön mentek a párjával, és nem akarja a babát.

Elkezdte az Ergam cseppet szedni, hogy vetéljen el.

Tudom, hogy undorító gusztustalan dolog, most nem is ez érdekel, szóval tudom, hogy hülye, ezért is kérdezem, hogy mit tehetnék.

Elhatározta, hogy elvetél, és akkor nem fáj neki lelkileg annyira, meg hogy úgy sem veszik észre, mert a vérvételen nem ezt figyelik.


Ellopni nem tudom tőle, mert hordja magával, és délben vette be először, most este akarja másodszor.

Nem akarom, hogy a hülyesége miatt kárt tegyen magában, vagy hogy börtönbe kerüljön, ha kitudódik.

Tanácsot kérnék, hogy hogy hassak rá, hogy ne tegye ezt.

Babakelengye minden meglenne, mert nekem már van 2 gyerekem, 5 és 3 évesek.


Köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 16. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Hát nagyon nem irigyellek!!!!! A tesódat meg igazából nem értem......de ítélkezni nem fogok ha már tanácsot nem tudok adni! Azért kíváncsi lennék, hogy mi van akkor ha mégiscsak észreveszik,hogy mit szedett be???? Nem tudom mik lehetnek a következményei...talán a helyedben ezzel próbálnám megijeszteni!!
2009. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Én a helyedben a szívére próbálnék hatni!! Az a szegény csöppség nem tehet semmiről! És igenis én hiszek abban,hogy fáj neki ha megölik,ráadásul ilyen módon! Ítélkezni én sem akarok,de nehéz megállni,remélem megérted!

Arról nem is beszélve,hogy a lelkiismeretével hogy tud majd elszámolni?? Vagy ha ezek miatt nem lehet több babája? Isten nem ver bottal! Az már az Ő gyereke,és nincs joga szándékosan megölni!!! Biztos vagyok benne,hogy pszihiátriai kezelésre szorulna a húgod!

Kérlek ne haragudj a durva hangvételemért,de ez engem mélységesen felháborít!! Én nem tudom mit tegyek,hogy rendben legyen minden,és megmaradjon a babám egészségesen!!!!! Már túl vagyok az első 3 hónapon,de még mindig rettegek,hogy minden rendben van e? Sajnálom,hogy ez a Te gondod kell legyen a testvéred helyett! Kívánom,hogy minden jól alakuljon Veletek,és bízom benne,hogy tudsz hatni a tesódra,vagy valaki,vagy valami!

2009. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
hát durva szitu,de a Hugod elég nagy már ahhoz,h eldöntse mit vagy ill. mit nem akar és ha nem akarja a babát akkor ne tedd,h elveszed a cseppjét!Azt a babát akkor is neki kell megszülni,helyet,kaját bizosítani és ezt apa nélkül!honnan tudod,h ha meg is marad a baba nem kötne-e ki egy wc-ben a pici(direkt fogtam durvára)és ha nem megy el a baba,hanem megmarad valami betegséggel?nem könnyü eset,de az tuti,h vigyázzhatott volna jobban,ha nem akar gyereket
2009. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Talán próbálkozz azzal, hogy ennyi "ilyen!" vetélés után örülhet neki, ha egyáltalán teherbe fog még esni az életben, arról nem beszélve, hogy komoly baja lehet, ha egy erős méhösszehúzódásokat okozó gyógyszert terhesen, orvosi ellenőrzés nélkül szed. (Ha az én húgom lenne, adnék neki egy pofont, hogy észhez térjen(-: )Sajnos mást nem tudsz tenni, mint hogy beszélsz vele, mert nem állhatsz mellette 24 órán keresztül. Reméljük nem lesz semmi baja. Kár, hogy így gondolkodik és már a második életet akarja elvenni...
2009. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Vállalja az abortuszt! Miért kell ilyen trükkökkel kínozni azt a szerencsétlen kis lényt?
2009. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

igazatok van, én is ugyan így vélem, de arra fogja, hogy nincs rá pénze.

mondtam neki, hogy majd én adok annyit, de nem fogadja el.

Szóval azért teszi, mert akkor ingyen elveszik.

Még leírni is borzasztó.

2009. nov. 16. 19:01
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a szüleid tudnának rá hatni.
2009. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Ne csodálkozzon, hogy ha majd gyermeket szeretne, akkor meg nem lesz majd neki! És szerintem meg is fogja érdemelni!!! Az élet visszaadja kamatostul később. Persze akkor meg majd sajnálja magát, és nem fogja érteni, hogy miért pont neki nem lehet babája!!!
2009. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

húúú.

Megpróbálnám kicsalni tőle,azzal az indokkal nézzük mik vannak benne,a vérvétel vajon kimutatja-e.Ha sikerül úgy vágnám földhöz,csak úgy csattan!

De nem lehet egy babát ráerőltetni senkire,hisz ő neki kell majd eltartania,felnevelnie.

Így meg kétlem,hogy megkapná a kellő szeretetet,törődést.

2009. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 edus83 ***** válasza:
69%
Hú nem irigyellek,én felpofoznám!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!