Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre nehezebben bírom magam....

Egyre nehezebben bírom magam. Tényleg ne sokáig dolgozzak már? Veszélyben van a babám?

Figyelt kérdés
Kb.1hete igen intenzíven fáj a hasam alja,főleg délután/este. Most már a derekam is. Mi lesz még? Még csak 22hetes vagyok. Dolgozok,a munkahelyem nem a legnyugisabb. Azt mondják ne dolgozzak. Mit lehet ilyenkor szedni? Este mintha kicsit kemény is lenne. A dokimhoz kb.2hét múlva megyek.
2009. febr. 11. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
mindenképp menj gyesre!HA MÉG NINCS OLYAN HOSSZÚ IDÖD AKKOR TÁPPÉNZRE!a keményedés nálam is a sok mászkálás,idegesség miatt volt!pihenned kell már!
2009. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Szerintem a baba érdekében hagyd abba a munkába járást, mert még baj is lehet belőle! Értem ezt pl. koraszülésre. Én Magne B6-ot szedtem, mert nekem is sokszor bekeményedett a hasam! A dokik is ezt szokták ajánlani!

Vigyázz magadra és a kicsikédre!!!

2009. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is pihenned kell figyeld meg hogy egyből jobban leszel.A Magne-B6 tényleg jó
2009. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!