Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nehezebben mozgott a...

Más is nehezebben mozgott a 3. terhessége során?

Figyelt kérdés
Még csak a 25. hetemet kezdem,de már nehezebben hajolok,hamarabb kifáradok a nap folyamán.. sőt,az elsővel bár nagy pocim volt,de mégis le tudtam borotválni ott (a másodikkal kisebb pocakom volt,akkor sem volt gond),még az utolsó napokban is, de most az sem megy. Miért?
2011. máj. 29. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Még csak a 11. hétben járok, de már sokkal rosszabb, állandóan fáradt vagyok és tudod, mi az érdekes??? MÁr látszik a pocim, azt mondta a doki, hogy ez normális, előbb kezd a méhem nőni mert már "ki van tágulva", felismeri testem a szitut és már van pocim, pedig még fogytam is a rengeteg hányástól. Sokkal rosszabb ez a 3. terhesség, ez előzőek lányok voltak, talán Ő már fiú, azért más. Ezzel van tapasztalatod? Fiú lesz vagy lány? Előző kettő?
2011. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az előző kettő nálunk is kislány. :D

Az elsővel szép nagy,kerek volt a pocim,a másodikkal pedig kicsi és hegyes. Egész nap álmos vagyok (az előzőekkel is az voltam) de az a vérszegénység miatt van. Amúgy semmi különbséget nem fedeztem fel az előző terhességek,és e között a terhesség közt-kivéve,hogy az elsővel,bár nagy pocakom volt,de mégis gond nélkül csináltam mindent-lehajolni is gond nélkül tudtam,még az utolsó percben is. Most meg az is nehéz,hogy a talpam megtöröljem,vagy leborotváljam a lábam... Meg most nem eszem annyira a savanyút,mint az elsővel,inkább a tejtermékekre hajtanék (meg a kovis ubira,de azt mindig nagyon szerettem). Más különbség nincs a lányos terhességek,és e között. Még nem tudjuk,hogy mi lesz. Reménykedünk hogy kisfiú... de ez ha minden igaz,akkor jun.végén derül ki a 28. heti uh-n. Egyik terhesség elején sem voltak "terhes tüneteim". De ennek ellenére nagyon reméljük,hogy végre fiúcska... próbáltuk úgy csinálni,hogy az legyen. Viszont ennél a terhességnél néha vannak patik az arcomon,a páromat nem kívánom olyan sokszor,mint az előzőeknél... hátha jelent valami jót! :) És életemben először szépnek találtam más babáját a terhesség elején- egy kisfiút,akinek az arcocskája annyira belém idegződött,hogy még szinte magam előtt is látom... nagyon tünemény volt! (más kicsijére csak jó modorból szoktam azt mondani,hogy szép,aranyos..)


Azt hiszem,mindent leírtam,amit észre vettem magamon...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. máj. 30. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok sorstársak!

Ugyancsak 3.-at várom, 20 hetesen, és tényleg nehezebb minden.

Hamar elfáradok, nyűgösebb vagyok, ezt a meleget már most nem bírom:-( Mi lesz itt 40 fokban?!?!

Nekünk fiú lesz. Eddig egy lány, egy fiú, meg most is fiú. Semmi különbség a terhességek között, tán tényleg csak annyi, hogy a lányomnál gömbölyűbb volt a hasam, és a köldököm nem jött ki, a fiúknál meg hegyes, és teljesen kint van a köldököm.

Kitartást mindannyiunknak!

2011. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 20 hetes km!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!

2011. máj. 30. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is!!! :-)
2011. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De jó, nálam dettó ez a helyzet, mint ahogy leírtad, állandóan sajtot, túrót meg ilyesmit ennék és gyümit sokat!!!

Remélem én is, hogy egy egészséges fiú, bár vhogy azt érzem lány lesz, pedig egész más a terhességem mint az előző kettőnél és csak reménykedünk...:-D

Első válaszoló voltam, minden jót Nektek és majd feltétlen írj mi a helyzet, majd még jövök!!!

2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha valami kiderül,akkor írok.


Ti is írjatok!!

2011. máj. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!