Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Unokaöcsémet ( 2,5 éves)...

Unokaöcsémet ( 2,5 éves) márciusba vinni kell műteni a fütyijével Veresre a Misszióba. Sajnos az eddigi kezelések, krémek, fürdésnél való húzogatás nem vált be. Volt va laki mostanában ilyen bajjal ott?

Figyelt kérdés
Nagyon félünk, hogy fogja viselni, ráadásul pelenkás még!Tapasztalatokra lenne szükségünk, hogy legalább mi felkészüljünk lélekben erre.Mit tanácsoltok mit érdemes megvenni, hogy lekössük utána a figyelmét vagy a fájdalmát tudjuk kezelni?
2011. febr. 13. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

azért kell vinni, mert nem lehet visszahúzni?

Az én kisfiamnak is csak 3 éves kora után lehetett. Muszáj megcsinálni a műtétet?

2011. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az én fiam 8 éves és most decemberben volt egy ilyen műtéte.Nagyon jól viselte, már aznap hazamehettünk.Egyáltalán nem fájt neki csak kellemetlen volt a mindennapos torna.2 hét alatt magától kipotyogtak a varratok.Semmi negatív élménye nincs a műtéttel kapcsolatban.

Nekem az itteni doktornő 1 évesen fel akarta rántani de én nem engedtem, mert a barátnőm fiának megcsinálta és repedt szakadt és heges lett.Biztos lelkileg is jobban megviselte a kisfiút.

2011. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elkerülhetetlen a doki szerint a műtét! Remélem hamar átesünk mi is ezen.
2011. febr. 18. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:

pont itt olvastam valakitől, hogy 4 fia van és egyiknek sem engedte megcsinálni a műtétet. Mindegyiknek 10 éves kora körül helyrejött magától...ha megtalálom a kérdést belinkelem.

Az én fiam is 2,5 volt amikor a dokik szerint elengedhetetlen lett a műtét és átesett rajta.

Szörnyű volt. Kimondhatatlanul szenvedett. Nem akart pisilni sem. Már azt hittem baja lesz a kis veséjének miatta. Sokszor elkezdett sírni úgy, hogy még reszketett bele, amikor megkeményedett neki.

Most újra babát várok, de ha fiam lesz, nem engedem újra, hogy hozzányúljanak. Eddig még nem is beszéltem olyan fiús anyukával, aki azt mondta volna, hogy az ő kisfiának nincs ilyen gondja. Vajon nem így születik minden gyermek és vajon nem oldódna ez meg idővel magától? Anyáink/ nagyanyáink nem tulajdonítottak ennek ilyen nagy jelentőséget, mégis megszülettünk és minden rendben van velünk.

Sajnálom, ha elkeseritettelek a tapasztalatommal, de úgy éreztem tudnod kell: anyaként is szörnyű átélni nemhogy gyerekként.

Jó egészséget nektek!

2011. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 3 éves korig nem muszáj a műtét!!Az öcsémnek is nagyon le volt tapadva, anyáék egy ftorocort nevű krémet használtak, azzal szépen feljött.Minden este fürdéskor felhúzták, bekenték..ez így ment, egyre jobban feljött, nem kellett műteni!

Én lehet futnék még1 kört a műtét előtt, mindenképp érdemesebb lenne kipróbálnotok a krémet!!!!

2011. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb tanácsokat, tapasztalatokat. hétfőn megyünk a dokihoz, megpróbáljuk a krémet, aztán reménykedünk hátha elkerülhetjük a rémséget!!!
2011. febr. 19. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is most használjuk a ftorocortot és kezd szépen helyre jönni 17 hónapos kisfiamnak. de ő már a kukaca alá pisilt így muszáj volt vele vmit kezdeni.
2011. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!