Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha idő előtt kezdd nyílni a...

Ha idő előtt kezdd nyílni a méhszáj, akkor mitől nyílhat tovább?

Figyelt kérdés
30 hetesen 2100 a méhszájam, az orvos csak azt mondta pihenjek sokat. Ez mit jelent? A házimunkát azért elvégezhetem vagy feküdnöm kell? Ülni szabad? Szex?
2011. febr. 14. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt 10 napot húztam rá, pedig 10 hétig minden nap minden jel megvolt a szülésre.

pihenj, ne menj most már maratont futni, ne sexeljetek nagyon. nem kell csak feküdni ha az orvos másképp nem rendelte el.

2011. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom (29 hetesen szintén 2100-as méhszáj), hogy ne lapátoljak havat, szexelni meg csak óvatosan. Amennyit lehet pihenjek, de nem írt elő szigorú ágyban fekvést. Én azért megcsinálgattam itthon mindent, csak sokkal lassabban, kényelmesebben, mint máskor. Most 39 hetes vagyok, szóval jól csináltam. :)
2011. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!