Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3100-as méhszáj milyen gyorsan...

3100-as méhszáj milyen gyorsan nyílhat ki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Két hét alatt lett 3000-ből 3100 úgy hogy fájt a csípőm kicsit a derekam jóslóm nem nagyon volt. Azóta többször volt jósló és most már elég sok a derékfájás és a combtőfájás.

37hkm

2010. aug. 7. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hetek alatt, de néhány óra alatt is kinyílhat. Van, akinek az első hetekben már ilyen értéket mérnek és végig viszi a terhességet, esetleg túl is hordja. A másiknak egyik nap még ilyen értéket mondanak és másnap megszül. Egyénfüggő, nem lehet általánosítani ebben sem.
2010. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kedden még 3100-as volt s két nap alatt lett C1111. S csak annyit éreztem hogy fájogat a derekam.

Szóval ez egyén függő

Kitartást!

36 hetes km

2010. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen zárt méhszájjal mentem szülni, 3 óra alatt lezavartam az egészet. Nagyon gyorsan és jól tágultam.
2010. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!