Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a héten szülök? 39...

Vajon a héten szülök? 39 hetes vagyok, ma reggel hígabb székletem volt és egész nap rendszertelenül fáj a hasam menzisen és keményedek.

Figyelt kérdés

Holnap megyek a dokihoz, kíváncsi leszek mit mond.

Menzis fájások már 1 hete vannak, keményedés a 30. héttől. De tegnap és ma hígabb széklet (eddig székrekedés volt jellemző) és szinte egész nap fájdogál a hasam/derekam.


2011. febr. 14. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam 3. babám születésekor hasonló volt. Akkor 1 nap múlva szültem. De természetesen ez attól is függhet, ettél- e olyasmit, amitől lehet ez.
2011. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Már előtte való nap is azaz tegnap, felfigyeltem a hígabb székletre, és semmi különöset nem ettem (cukros diétán vagyok), amit eddig is.

Most úgy húzódik a hasam és a derekam, mint mikor megvan, nem az hogy fáj, hanem olyan fura.Most zuhanyoztam meleg vízzel, de ugyan úgy keményedek és érzem ezt az érzést a hasamban és a derekamban.

2011. febr. 14. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés előtti napon hasmenésem volt.

Könnyű, szép szülést kívánok!Majd légyszi írj,ha megszületett a babád,addig is szorítok!:)

2011. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!