Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-hetes kismama vagyok!...

22-hetes kismama vagyok! Júniusban szülő kismamik, ti miben viszitek haza majd a babátokat? Milyen rucikat vásároltok?

Figyelt kérdés
Pl:pólya vagy stb...
2009. febr. 12. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Első pár nap elég rá egy rövid bady és egy hosszu rugi, utána már elég rá a rövid bady. Abból vegyél többet, meg vegyél napozókat, azok kényelmesek, jobban szellőznek. Legyen ujszülött sapid, meg pár zoknid, de kánikulában azok sem kellenek.

Én mult júniusban szültem, a védőnő mindig cukkolt, hogy melge van a kicsienk, így egész nyáron csak egy bady volt rajta.

A pólya a kórházban haszons lehet, legalábbis nálunk plédbe csavarták, elég macerás volt...

Legyen még pár pléded, egész könnyű vékony is, és középvastag is.

2009. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szioka!!minket is nyáron hozzot a golya és nagyon-nagyon meleg volt,én meg a szülés ellött vettem a kisfiamnak egy gyönyörü hófehér rugdalozot hogy majd abban hozzuk haza meg a hordozoban de végül nem kellet alkalmazni igy egy rövid ujju badyban és polyában vittük haza!!!jo baba várást és ügyes legyél
2009. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Köszönöm!Remélem könnyü szülésem lesz!
2009. febr. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!