Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a kismama ne egyen 2 óránál régebbi főtt ételt?

Figyelt kérdés
Hát nem tudom, hogy ez egy normális családban hogy oldható meg, nálunk biztos nem.Most olvastam.
2011. febr. 15. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez egészen új mánia lehet. :-)

Azt hiszem kevés kismama tudja megoldani, hogy egész nap otthon legyen és minden étkezésre külön főzőcskézzen magának.

Ebbe vajon beletartozik a két óránál régebben sütött kenyér is? :-)))

Amúgy irtó röhejes szerintem...

2011. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem arról van szó, hogy nem szabad kint hagyni az erjedés miatt? Nem mintha normálisan nem rakná el az ember a kaját a hűtőbe...
2011. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, de annyi ilyen badarságot olvasni manapság! A normális tisztaságban megfőzött, utána kihűlés után hűtőben tárolt étel nem fog néhány óra alatt megromlani! Ki tudja megoldani, hogy mindig frisset egyen? Még az se, aki mondjuk otthon van,nem dolgozik a terhessége alatt....
2011. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nonszensz
2011. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt buktam, de azért megeszem a tegnap főzött levesemet. :)


Lehet, hogy a kihűlt és szobahőmérsékleten hagyott ételre gondolnak?!

2011. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nonszensz... Én, ha tehetem két napra főzök (természetesen olyat, ami a hűtőben simán eláll).
2011. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kisnita ***** válasza:
97%
Szerintem ez úgy van, hogy megfőzöd, kihűl és a kihűléstől számított 2 órán belül kellene megenni. Ha hűtőben van akkor simán meg lehet enni 1-2 naposan is. Én legalábbis megenném és terhesen is megettem. Dolgoztam terhesség alatt is, nem volt erőm, kedvem meg időm minden nap főzőcskézni. Ha már több mint egy napot volt a hűtőben akkor nem mikróztam hanem a rendes gázon forraltam és az után ettem meg pl: levest. De így ebben a megfogalmazásban szerintem ez hülyeség.
2011. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy túlaggódós dolog!
2011. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad, kérdező? Mert az se mindegy :)
2011. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A fenébe! Én meg kocsonyát reggeliztem... Legközelebb átforralom. :)
2011. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!