Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a kismama...

Mit gondoltok a kismama bandázsról (kismama övről)?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van ilyen kérem ossza már meg velem a tapasztalatait. Érdemes venni, vagy neten rendeljek inkább? Kényelmes, a régi nadrágjaimhoz tudom hordani?

Előre is köszönöm, minden véleményre kíváncsi vagyok.


2011. jún. 30. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hordani a régi nadrágokhoz, mert nem tartja meg. Csak a csípőfazonhoz jó, de ahhoz meg hosszabb pólót veszek, kismamanadrághoz meg felesleges, -tehát nagyjából semmi értelme. Legalábbis nálam.
2011. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak jókat tudok róla mondani. Pénzem nem volt ruhatárat cserélni, ezért próba képpen vettem 2t a vaterán. Nekem nagyon bejött. A régi nadrágjaimat Hordtam vele és egy cseppet nem volt feltűnő, hogy rajtam van, mivel én blúz alatt hordtam. Szerintem ne vegyél, ha csak nem látod jobbnak, mert annyira egyszerű, hogy pár öltés és kész. Valami rugalmas, mondjuk sztreccs anyagot, veszel, levágsz egy csíkot, amilyen széleset akarsz, azt kettéhajtod és a 2 végét összevarrod. Én a következő babámnál tuti inkább csinálok/tatok, mert bár nem annyira drága, de akkor azt a pénzt is tudom a babára költeni.
2011. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Régi nadrághoz nem jó, nekem sem tartotta meg.

Viszont én szerettem használni kismamanadrázhoz is, ha nem volt hozzá elég hosszú a felsőm. Mégiscsak jobban néz ki, mint a kismamanaci betétje, ha kilóg.

2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, várok még véleményeket.
2011. jún. 30. 12:32
 5/14 anonim ***** válasza:
én is használtam,és szerettem is,mert amikor még feljött rám a nadrág,de a cipzárt nem tudtam felhúzni,akkor azzal eltudtam azt is takarni.vagy ha a polóból már kilátszott a pocakom akkor felhúztam a hasamig.
2011. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én szerettem/szeretem. Főleg hűvös időben hordtam még a nadrágjaimhoz. Nem akartam pénzt kiadni kismama nadrágra. Egyébként nem megtartás céljából hordtam, hanem azért, hogy ne látszódjon, hogy nincs begombolva a nadrág, meg a zipzár is lent van. A nadrágjaim egyébként nem csúsztak le. Most így a jó időben pedig csak akkor használom, ha nincs már tiszta hosszabb fazonú pólóm (még mindig a régieket hordom), és így nem látszik ki a pocakom. Mert ugye a rövidnadrágot meg a szoknyát csak a hasam alatt tudom hordani. Összességében nekem egy nagyon hasznos ruhadarab!

37 hkm

2011. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik, de nekem nam valt be.

Ket fajtat is vettem, egy dragabbat, olcsobbat, mindketto eleg rugalmas anyagu volt, a legkisebb meret. De rajtam igy is csuszott, nem tartott semmit sem, allandoan igazitottam. A derekamnal is elallt egy kicsit.

Igaz, en vekony vagyok es a pocakom sem volt nagy, lehet, hogy emiatt.

2011. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogy nem is feltétlen az a célja,hogy megtartsa a nadrágot,hanem hogy takarjon!

bár nekem sikerült olyat vennem ami a kétoldalánál megvolt erősítve,ezért nekem egészjól megis tartotta a nadrágot.

2011. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

12:40-es vagyok.

Nekem sem a nadragot kellett volna tartania, mert volt kismamanadragom. Viszont terhesseg alatt vegig hutohazban dolgoztam, ezt kifejezetten melegites miatt kellett volna hordanom.

De sajnos magat sem tudta megtartani, mindig csuszott le, volt rajtam meg harom reteg ruha, nem birtam allandoan igazgatni.

Vegul en inkabb egy hatalmas salat tekertem korbe magamon es megkotottem a rojtoknal masnira.

2011. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem jött be, vettem 3-at is, hogy a rövidebb felsőimet "meghosszabbítsa", de még azonos színűvel is elég hülyén néz ki, meg csúszkál össze vissza. Most nyáron meg hordhatatlan annyira melegít. Régi nadrágjaim kinyíló cipzárjait is ezzel takartam volna, de inkább vettem még pár kismama felsőt amik elég hosszúak, vagy kismama-nadrágot viselek.
2011. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!