Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes kismama! Ma reggel a...

27hetes kismama! Ma reggel a tükörbe láttam, hogy a fenekemen, látszik némi kis narancsőr! És olyan mint ha megnyúlt volna a bőr a fenekemen, megváltozott a formája!? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
50kog kezdtem a terhességet,most vagyok 57kg!Mindig adtam a megjelenésemre,szeretek csinosan öltözködni!!Gondolok itt a mini szoknyára térdig érő csizma stb,hát olyan dolgokra ami szexis!Tudom hogy a narancsbőr nem fog soha el múlni,de mit gondoltok,vissza kaphatom a régi testemet,ha megszültem a kis szerelmemet!!??Eddig nem éreztem,de most teljesen eluralkodott rajtam a depresszió!!
2010. márc. 2. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
visszakaphatod, persze :) nekem az vált be, hogy már a terhesség alatt is sokat tornáztam, szülés után meg amint lehetett, rögtön (én császáros voltam). ez nagyon, fontos, mert hiába kg-ra nem híztál sokat, az izmokat is karban kell tatani! ha ezt betartod, meg a kajára figyelsz, visszanyerheted a régi alakodat!
2010. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőrtől meg tudsz szabadulni.

Nyugodtan tornázhatsz például.

Ha esetleg most már nincs kedved elkezdeni, akkor szülés után 6 héttel.

Ha így állsz hozzá, hidd el, hamar jó formába kerülsz szülés után.

A terhességi csíkokat nem lehet eltüntetni, a narancsbőrt "sima ügy".

2010. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy tudom minél hamarabb eltüntetni a narancsbőrt?
2010. márc. 2. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A narancsbőrt tornával, krémmel (terhesség alatt is lehet egyes fajtákat használni, de ezt a dokiddal beszéld meg), sok folyadékkal és olyan ételekkel amik nem tartalmaznak mesterséges anyagokat.

A striákat (terhességi csíkokat) szintén tornával, sok folyadékkal és kollagén tartalmú krémekkel tudod, de csak halványítani. Speciális kozmetikai kezelés már létezik (viszonylag elég jó áron) és azzal szinte teljesen eltüntetik. De ez szigorúan szülés és szoptatás után ajánlott!!!

Remélem, tudtam segíteni!

2010. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy!!
2010. márc. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!