Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy bár...

Normális dolog, hogy bár eldöntöttük, hogy mi lesz a kislányunk neve, nem érzem azt, hogy ez a név illene rá?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen találtunk nevet ami mindkettőnknek tetszik (Eszter), de valahogy nem érzem azt hogy ő igazából Eszter lenne, fura őt így szólítani, mintha nem illene rá. Vagy hülyeség ezt ennyire túlparázni? 35 hetes vagyok
2011. febr. 15. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is eldöntöttük, hogy Nóra Orsolya lesz a kiscsaj, de aztán visszavonulót fújtam, hogy márpedig nem érzem magaménak az Orsolyát. Úgyhogy egyelőre itt állunk egy Nórával, és próbálunk kiegyezni a második névben. :-)


Semmi sincs eldöntve addig, míg ki nem mondod szülésnél a nevet. :-)


Remélem megoldódik a helyzet. :-)


25 hkm

2011. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

SZia:)

Ha igy érzed,lehet másik nevet kellene választanotok:)

Mikor én kerestem a kislányomnak,szószerint "A" betűtől kezdtem,mikor odaértem az én babám nevéhez,nem is tudtam tovább keresni:)

Megtaláltam...ez Ő és azóta is igy érzem,egy pillanatra sem bizonytalanodtam el:)

Lehet ,hogy tényleg szét kell még néznetek kicsit.:)

Biztosan meglesz,mire kell!

Minden jót kívánok!!

2011. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!