Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első harmadában...

Terhesség első harmadában böfögtetek kicsit gyakrabban? Normális ez? Olyan vagyok mint egy disznó. Mitől van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ez természetes. Nálam alulról is jön folyamatosan. Én a sok gyümölcsre fogom, terhességem előtt azért nem ettem ennyit. Elég kellemetlen, de azzal vigasztalom magam, hogy a terhességgel együtt jár.
2009. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen vagyok:D

Nekem nincs vele különösebb gondom...a párom jót nevet rajtam néha :P:))

Boldog babavárást

2009. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, te legalabb bofogsz, én viszont nem tudok csak gyomorfajassal kuszkodom naponta.a terhessgem elejen semmi gond nem volt a gyomrommal, most meg par napja minden aldott nap ugy erzem, mintha egy tegla sullyedt volna el benne, barmit is eszem, mindentol le all a gyomormukodes, gyakran van savam is es oklendezem, futok hanyni, de csak egy hatalmas bofi tor elo,mint aki eleteben sose bofizett. ha segiteni akarok magamon, muszaly kolat innom, aztan lassan enyhul, kepzelheted, hogy olyankor egesz bofi koncert hallhato:Dde hat mindenki mas

boldog babavarast.13 hetes

2009. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugtattatok.
2009. febr. 12. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, csak picit ciki, de abszolút természetes dolog:) Én jártam úgy, hgy csuklanom kellett, sé egyidőben vele kiszaladt egy akkora böfi... Ráadásul épp apu irodájában voltam,:D Hát... Alig röhögtek munkatársai:D

2009. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!