Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek a következő diagnózisa lett a 18 genetikai Uh-on? Gyomor és hólyagtelítődés látható.

Figyelt kérdés
A vesék egy kicsit nagyobbak a kelleténél,sőt a két veséje sem egyforma,egyik egy kicsit nagyobb.Igaz azt mondták a szakemberek,hogy ilyen előfordul és ez rendeződni fog,mégis tapasztalatokra vagyok kíváncsi.Ha volt valaki így, születés után helyreállt minden a babánál.Légyszi nyugtassatok meg. 23 hetes
2009. febr. 12. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a vesemedencéje nagyobb, vagyis vesemedence tágulata van? Mi van a leleten?

Nekünk is az volt illetve van, 39 hetes vagyok, azóta is megvan, mindig változik a mérete, de semmi komoly azt mondják, remélhetőleg el fog múlni ha megszületik...

2009. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyomor-és hólyagtelítődés az JÓ...Azt jelenti, hogy szabad út van a gyomráig, le tudja nyelni a magzatvizet. A hólyagtelítődés pedig arra utal, hogy jó veseműködés van, termel vizeletet. A baba ugyanis odabent pisil is, ami felszívódik a magzatvízből. Illetve iszik, belekortyol a magzatvízbe. ez nem rossz. Amúgy sok babának nem egyforma a 2 veséje. ez rendeződni fog, ez biztos:)
2009. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy picit félreértem, ezért inkább rákérdezek. Most az érdekel, hogy a "gyomor és hólyagtelítődés látható" rosszat jelent-e? Mert ez szerintem nem jelent rosszat. Mármint beírtam a google-ba és úgy láttam, hogy a többi kismami leletén is szerepel. Nekem is minden leleten rajta van.

A többihez nem tudok hozzászólni. Kérdezgest a dokid minden alkalommal, hogy hogy alalakul. Hátha rendbe jön, mire megszülsz! Minden jót!

24 heteske

2009. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat.Mindenkinek boldog babavárást!
2009. febr. 12. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!