Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet az, ha a 12. heti...

Baj lehet az, ha a 12. heti UH-on a hólyagtelítődés nem látszódik?

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-on és ezt mondta a doki,de nem fűzött hozzá semmit.Akkor nem baj?
2011. okt. 12. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

azt jelenti, h nem volt tele a hyugholyagod pisivel...

javasolják h teli holyaggal menj uh-ra(ne pisilj elötte) mert akkor a hólyag előrébb nyomja a méhet s jobban látszik az uh.:) nincs baj:D

2011. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
húgyhólyagod na...nem tudok irni:)
2011. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De az én hólyagom teli volt,mert előtte ittam fél liter üdítőt.Egyébként én úgy tudom,hogy a babának a hólyagját nézik.
2011. okt. 12. 18:27
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem a baba hójagját nézik!Úgy van,ahogy az első válaszoló írta!Szerintem nem volt elég a fél liter folyadék,vagy nem tellt el elég idő a vizsgálatig miután megittad és nem volt idelye átalakulni pisivé!Én 2 hete voltam UH-on,a doki azt mondta,hogy vizsgálat előtt 1 órával igyak legalább 1l folyadékot.Mire bejutottam a vizsgálóba már majdnem bepisiltem,de így legalább rendesen tele volt a hólyagom!:)

Barátnőmnek volt olyen,hogy az orvos kiküldte,hogy igyon még valamit és menjen vissza fél óra múlva,mert nem volt teli a hólyag és nem tudta megcsinálni a vizsgálatot!

2011. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...

Természetesen nem a te hólyagodról van szó, hanem a babádéról. Ugyanúgy, ahogy nézik a gyomortelítődést is. Szintén a babádét!

Ha lenne tennivaló, mondta volna az orvos.

2011. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy a baba holyagját nézik nem a tiédet ilyenkor nézik hogy müködnek e a belsö szervek ha iszik a magzat vizböl akkor pisil és az a jo.Nem hiszem hogy baj lenne csak szolt volna az orvos.


33hkm

2011. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ez aranyos! A baba hólyagját nézik nem az anyukáét. :D

Biztos mondták volna ha baj van. szerintem az lehet, hogy mindig pont akkor pisilte ki magát és ezért volt üres a hólyagja.

2011. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem "mindig" hanem...nem tudom... Nem tudom minek írtam oda, hogy "mindig", sztornó! :p
2011. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

ur isten...kérdezzetek már meg egy orvost könyörgöm!

az anya hólyagjáról van szó a 12 hetes uh-on még csak!!!!!

az első 2 válaszolonak van igaza!olvassatok utána akár....sok okos 18éves...pfff...ha nem tudod legalább ne adj hülyeség választ...

2011. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó 32 éves 34 hetes kismama vagyok.

Ne okoskodj ha nem vagy biztos a dolgodban a 12 hetes uh már genetikai ultrahang és direkt felhívtam a kedvedért a szülésznőmet meg az orvosomat,ilyenkor nézik először a belsőszervek működését,gyomor, hólyag ,hasfal, köldök, a csöves-csontok fejeltségét,gerincet.A hólyag telítődés valószínű azért nem volt látható ezt is az orvos mondta mert előtte pisilt a kicsike és nem várta meg az orvos amíg újból megtelik.Nekem is anno mutatták 4d-n hogy látni hogy üres aztán mivel 30percig néztük azt is láttam mikor lett megint tele.:)


Nyugodj meg de hívd fel te is az orvosod ha van, ha nincs bízz az enyémben.

2011. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!