Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a 18. heti genetika...

Mit jelent a 18. heti genetikai uh-on, hogy hólyagtelítődés jelenleg nem látható?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta, hogy lehet hogy éppen előtte pisilt. Minden más rendben van. Lehet hogy gond van?
2010. márc. 16. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt jelenti szerintem, amit a doki mondott. Üres volt a hólyagja! Nekem meg egyszer fullon volt, mondta doki néni, nemsokára pisilni fog.

Ne aggódj, látták a hólyagját, megvan neki, majd legközelebb lesz benne egy kis magzatvíz is!

Amúgy nézik általa, hogy nyel-e, rendben van-e a torkával minden. (Én így tudom, de nem vagyok szakember)

2010. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti amit az első írt az elején. Nincs semmi gond, ne aggódj.
2010. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan igaza van az első válaszolónak. Ne aggódj, nincsen semmi baj, csak éppen az alatt a pár perc alatt üres volt a pocaklakód hólyagja. De ettől függetlenül minden rendben van Vele. Semmi baj nincs.


Boldog babavárást,

27 hetes kismama

2010. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal!

Sok boldogságot!

26 km

2010. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is pont így volt, de a dokit nem hagyta nyugodni, és még picit figyelte, és már látta, hogy lassan telítődik. Visszarendelt, pont nemrég jöttem haza, és azt mondta, minden a legnagyobb rendben. Úgyhogy ne aggódj, úgy van, ahogy az előző hozzászólók is írták. Boldog kismamiságot mindenkinek. 23+5 heteske
2010. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!