Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég, ha otthon rövid ujjú...

Elég, ha otthon rövid ujjú bodyban és h. u. rugiban van 4 hós babám?

Figyelt kérdés
Nincs meleg,de 20 fok biztos van,vagy adjak rá még pulcsit?
2009. okt. 16. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20 fok körül? Ó te jó ég, nálunk 23 fok van, de én pulcsiban ülök itthon! A babámon van egy rövid ujjú body, rajta egy hosszú ujjú felső és még egy rövid ujjú kis póló + hosszú gatyó, zokni, kismamusz. Persze jön-megy egész nap (13 hónapos), de szerintem a rövid ujjú kevés. Bár lehet, a te babád, a te családod kevésbé fázós, vagy jobban hozzá vagytok szokva, nekünk a 20 fok marha hideg lenne!
2009. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4 hónapos, és így van otthon. Időnként tapintsd meg a tarkóját, hogy elég meleg-e, ha igen, tuti nem fázik.
2009. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, bocsiiii, elnéztem amit írtál, azt hittem, csak a rövid ujjú body van rajta, de a rugi is... bocsi, akkor az szerintem bőven elég! Tavaly az én kisbabám is így volt otthon, akkor ő is kb. ennyi idős volt! :)
2009. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves első, a kérdező kisbabáján van még egy hosszú ujjú rugi, csak lerövidítette.
2009. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, látom javítottál. :)
2009. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszi négyeske, de már észrevettem, sőt mi több, reagáltam is!
2009. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, látom te is :)
2009. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

De azt szokták mondani,hogy egyel több réteg legyen a babákon,mint rajtunk, de rajtam is hosszú ujjú van alatta rövid poló,ugyanaz,ahogy ö lenne,akkor most hogy van ez?

2009. okt. 16. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem elég.nálunk is 20-21 fok van,és váltogatom,vagy hoszúujjú bady,és rá egy vastagabb póló.vagy rövidujjú bady és rá egy vékony pulcsi.már sokat mozog igy nem fázik.
2009. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Enyém is 4 hónapos,és ugyanigy van ő is.23fok van és rajtam per pill.vastagabb ruha van mint őrajta,ezért adtam rá egy harisnyát is,mert kicsi hideg volt a lába.
2009. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!