Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használsz a...

Milyen krémet használsz a striák megelőzésére?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél Milupát használtam, de kéthetente vettem. Most egy kicsit már drágállom, bár egész jó volt. Valami olcsóbb megoldás?
2011. febr. 16. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

1. semmilyet

2. hébe-hóba babaolajat


nem lett egy csíkom se

2011. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
babaolaj első perctől kezdve. Nem lett csíkom
2011. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vichy-t használtam, nem csíkosodtam ki, pedig óriási hasam volt :)
2011. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.Babaolaj, reggel-este,ez bevált a kisfiamnál is, és most is, 22hetes vagyok,de még nincs csíkom:-)(remélem így is marad).

Üdv

2011. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sima Dove testápoló. Az első babámmal nem lett csíkom, és még most sincs, 30 hetes vagyok
2011. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Neogranormon baba testápolót használok. Nekem azt mondta a védőnő, hogy a babának való termékek jók a kismamáknak is, és nincs benne allergén anyag. Nincs csíkom, 25 hetes vagyok, és jó puha, selymes tőle a bőröm.
2011. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végig a szokásos Baba testápolómat használtam. Bizonyíték a hatásosságára: az oldalamat nem szoktam bekrémezni, hát ott lett csíkos... mindenhol máshol szép maradt a bőröm.
2011. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, hát én drágábbat használtam. Azért leírom: Eucerin bőrápoló olaj.
2011. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én mindent kipróbáltam: vichy, babylove, minden testápoló, babaolaj, de mégis csíkosodtam:-(
2011. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom,hogy bőrfüggő is a dolog, de kíváncsi voltam, kinek mi vált be. Egyébként nekem a köldököm körül lett 2 apró repedés a végén, amikor hirtelen sokat nőtt a hasam. De most már nagyon viszket, pedig kenem. (16hetes vagyok)

2011. febr. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!