Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a beágyazódásos...

Meddig tart a beágyazódásos vérzés?

Figyelt kérdés
kb.5 napig csak kevés barnás, kicsit pirosas vérzésem volt 1-2 nap kimaradt megint van de ez inkább nagyon kevés pirosas. Szóval ne olyan mint szokott lenni. Fáj a derekam és az alhasam kicsit de gondoltam már felázásra is. Lehetek terhes?
2011. febr. 17. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem egy nap intenzív vérzés volt, de olvastam, hogy mindenkinél más. amikor meg kellene jönnie mindenképpen tesztelj, az majd megmutatja. és ha negatív, de nem jön meg, akkor menj el azért dokihoz nehogy valami baj legyen.

drukkolok.

2011. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a beágyazódásos vérzés 1-2 napig tart. Nekem az 5 nap soknak tűnik, főleg úgy, hogy 1-2 nap szünet után megint van vérzésecske. Lehet, hogy próbálkozik a szervezeted befogadni a babát. Szorítok! Várd meg a menszid követő első napot, és csinálj tesztet, ha akkor sem jött meg.


Nekem is volt 2 napig enyhe barnás folyásom 21. napon, majd sárgás nyúlós 3 napig - csak reggel, csak WC papíron - 5 napig késett, majd megjött... Szerintem nálam is megtermékenyült a petesejt, de nem tudott beágyazódni. Csak próbálkozott.


Szorítok, hogy összejöjjön a baba! ++++

2011. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!