Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a beágyazódásos...

Meddig tart a beágyazódásos vérzés?

Figyelt kérdés
kb.5 napig csak kevés barnás, kicsit pirosas vérzésem volt,1-2 nap kimaradt és most megint van vérzésem de ez inkább nagyon kevés pirosas. Szóval nem olyan mint szokott lenni. Fáj a derekam és az alhasam is kicsit de gondoltam már felfázásra is. Lehetek terhes?
2011. febr. 17. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódásos vérzés max. egy pötty, folt, és nem tart napokig. Ez valami más lehet! Ha nem múlik, akkor menj dokihoz! Hormonális probléma is lehet!
2011. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. : )
2011. febr. 17. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességemnél sem volt beágyazódásos vérzésem. De ha 5-6 napig van vérzésed az másra utal. Vagy most jött meg vagy valami más a gond.
2011. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem nincs gond :S olvastam olyat hogy felfázás miatt lehet más a menstruációm. szerintetek ez lehet?
2011. febr. 17. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen nekem is volt beágyazódásos vérzésem...inkább barnázás

Nagyon kicsi mennyiség volt és csak egy pici folt lett a bugyimon és többet nem is jött semmi csak akkor mikor megtörtént....ha több napig barnázol az tuti nem beágyazódásos vérzés

2011. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésedre válaszolva szerintem nem vagy terhes....inkább vagy megfázás, vagy hormonálisan kicsit megzavarodott a szervezeted
2011. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. : )
2011. febr. 17. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy két barna pötty volt a beágyazódás.
2011. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!