Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 11 hetes terhesen 1-1.5...

Ha 11 hetes terhesen 1-1.5 héttel kisebb a baba, utol fogja érni magát vagy mi történhet vele?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 10:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
11hetes terhes vagyok és agodok nagyon hogy baj van azért kisebb mikor tudom napra pontosan mikor készült
2008. júl. 22. 10:02
 2/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj! az is lehet, h elszámolták. ha pl. nem 28 napos a ciklusod, ilyesmi. amúgy az én babám fejecskéje meg 2-3 héttel nagyobb volt, de 1 hónap alatt tankönyvbe illő méretekkel rendelkezett. eléggé eltérő ütemben fejlődnek. amíg az orvos nem mondja, hogy baj, felesleges aggódni. minden jót!
2008. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

No para! Én is így voltam. Pontosan tudtam, mikor fogant, mégis össze-vissza tippelgettek. két hete még kisebb volt, most meg két héttel korábbra tették a szülést. Korai még ezen aggódnod, bár tudom, könnyű mondani. Ki fogják deríteni, ha baj van.

Boldog babavárást! "34" hetes kismama

2008. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok ezzel (sajnos). Jelenleg egy héttel kisebb a babám, mint lennie kéne. Múlt héten voltam UH-on, akkor azt mondták, hogy 9 hetesnek kéne lennie, de a méretei alapján csak 8 hetes (CLR 15 mm volt, petezsek 25 m). Eltérést nem tapasztaltak, csak mondták, hogy egy kicsit kicsi. Én sem tudom, hogy utoléri-e magát egyáltalán, vagy hogy mi fog történni. Én is nagyon félek, szinte minden reggel arra ébredek, hogy szívszorításom van. Pedig le kéne nyugodnom, az jobb lenne a babámnak is. Neked mekkor a bébid? 9 hetes kismama.
2008. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne aggódjatok! biztos nincs semmi baj. az uh készülékekbe táplált adatok csak átlagok, nem szentírás, hogy minden egyes baba azokkal a méretekkel rendelkezzen, ha csak 1-2 hét eltérés van, belefér!
2008. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem egyszer mérték 6-7hét között akkor volt 3mm,azota nem mérték,azt mondják fejlödik rendesen,csak kisebb,jövö héten majd kiderül a 12hetes ultrahangon remélem
2008. júl. 22. 11:55
 7/14 anonim ***** válasza:
amit ott mér az uh, azt vedd alapul. ahány hetest mutat akkor, ahhoz kell igazítani a szülés várható időpontját. nekem is 1 héttel le van maradva a menstruációhoz képest, mert nem 28 naposak voltak a ciklusaim, tehát nem foganhatott a ciklus 14. napján, hanem később. biztos nálad is ez van.
2008. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pontosan mikor volt az ut. menstr. első napja?
2008. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
május 7
2008. júl. 22. 17:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne aggodj,nekem ápr 23.-án volt az utolsó menstruációm,és az egyik doki azt mondta a babáról, hogy 12 hetes, a másik meg, hogy jócskán elmúlt 13.

Mível a menstruáció elmaradását illetően közöttünk 2 hét különbség van;így 10 hetes terhes lehetsz.

A baba meg majd bepótolja.

2008. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!