Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-22hetes kismamik hogy...

21-22hetes kismamik hogy vagytok? Mennyit hiztatok? Miket esztek isztok? Mennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent eszek amit megkívánok, általában pedig vizet, teát iszom. Még nem híztam szinte semmit (olyan 1.5 kg-al vok több).Tornázni eddig nem tornáztam de a közeljövőben lehet megnézem a kismamatornát :)Baba változó mennyit mozog, de általában sokat vagy ha mást nem is csinál de érzem hogy szöszmötöl odabent. Pocaklakó amúgy kisfiú lesz :)

És Te Kedves Kérdező?

2011. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is amit megkívánok...sajnos köztük leginkább kóla:(

én kb 3kilót hiztam ezidáig,kisfiam lesz a nevét még nem tudtuk eldönteni:) mozog folyamatosan,föleg éjszaka mikor pisilni megyek:O

ma kicsit ideges vagyok,nincs jó kedvem:( amugy minden ok.van egy 19hós lánykám már,23é leszek.

21km

2011. febr. 18. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én már sokat híztam, uh vasárnaptól diétán vagyok, semmi kül., csak ebéd utántól nagyon megválogatom, mit eszek.


Egyébként még nem tudjuk mi lesz... mindig zárja a lábait. :)

2011. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Nevet még mi sem döntöttük el 100%ra :) és nekem meg egy 13 hós kislányom van :)) Hát ha vennék kólát én is meg tudnám inni :)) ezért ilyet nem is veszek :D

A 3 kg tök jó uh teljesen rendben van!

Kedves 2. válaszoló Te mennyit híztál ha megkérdezhetem?

(a kislányomnál én is nagyobb ütemben híztam de azért mert az elején fogytam is és azt szedtem hamar vissza)

2011. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Nekem is második baba lesz,már van egy nagy fiam aki 2.5éves.A baba elég sokat mocorog,de inkább akkor amikor én is pihizek,fekszem vagy nyugiban vagyok.2kg-t híztam eddig,nem vagyok kívánós(a kisfiammal sem voltam)vele 9kg híztam összesen:-).Teát és vizet iszom,sok gyümit eszek és próbálok egészségeseket enni(ez nem mindig jön össze),nagyokat sétálunk.Kisfiúnk lesz megint,és Arnold lesz:),és júni 23-ra várjuk.

Mindenkinek boldog babázást/babavárást kívánok

Üdv

2011. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!