Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mikor...

6 hetes terhes vagyok. Mikor ajánlott bejelenteni a családban, vagy a munkahelyen? Mikor kezd el látszódni a has?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ez teljesen egyéni, ki mikor látja jónak.

Sokan megvárják a 12 hetet, mert akkor már ugye kevesebb az esélye a vetélésnek...

A has megint változó, kinek hogy. Nekem 10 hetesen kezdett nőni a hasam, van akinek csak 25 hetesen...

A rosszullétek úgyis elárulnak, ha lesznek..

A munkahelyen, ha nem vagy próbaidős , és van kiskönyved, akkor védve vagy, nem rúghatnak ki!!

2008. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia én már 5 hetesen elmondtam mindenkinek akinek csak lehetett a munkahelyen pedig nem dolgozhatok terhesen ezt te tudod milyenek a körülmények a te munkahelyeden de ha már orvos igazolja hogy tehes vagy akkor akár tp -re is mehetsz bajod nem lehet belőle de elég unalmas itthol ha birsz dolgozz legalább hamarabb telik az idő gratula
2008. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.,én nem tudom mi az ideális mert egy halovány 2. csikkal rendelkezem,de mivel nehéz fizikai munkát végzek igy a kb 4 hetes terhességemböl még lehuzok egy honapot elmegyek egy hét szabira és ez idö alatt intézem a táppénzespapirt mert a fönök tuti kirugna idö elött ha megtudná.a babonában nem hiszek hogy 3 honap..bár én nem is tudnék.a jelek elárulnak:D:D
2008. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!