Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ruhástul, cipőstül mérik a...

Ruhástul, cipőstül mérik a sullyotokat orvosnál, védőnél? Mekkora lehet 20hetesen a baba, magzatviz meg minden a pocakban?

Figyelt kérdés
Nálunk ruhástul,sálastul, cipőstül mérnek...kicsit aggaszt mert most mindenhol az kell mondanom h 60kg vagyok közbe csak 57kg..és 54-el kezdtem..21 hetesen 6kilo sztem sok lenne...
2011. febr. 18. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ruhástól és cipőstől mérnek a védőnőnél.Én 21 hetesen 4 kilót híztam.És most 37 hetesen járok 14 kiló hízásnál.Szerintem ezen ne aggódj!!Egy-két kiló eltérés nem a világ vége.A baba még pici,körülbelül 30-40 dekagramm.Bár ez csak az átlag,lehet nagyobb már.

Azért a kabátot,sálat,sapkát vedd le,elég a cipő+a ruha :-)

2011. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, mindenhol ruhástól mérnek és ezt mindenki tudja. De hat kiló is ok lenne, feltéve hogy nem 140 cm magas vagy, de szerintem inkább te egy szupermami vagy.

És lesz ennél még nagyobb bajod is, bocs!

2011. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig ruhástól, cipőstől mér, de mivel először is így mért, így a tényleges súlygyarapodást tudja mérni.
2011. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 175cm vagyok, 70 kilóról kezdtem,(65 szoktam lenni)most 31 hetes vagyok és 80 kilót mértem az sok?csak a pocim nőtt semmi másom, az se nagyon mert széles a csípőm


kedves kérdező nekem 21 hetesen +3 kilóm volt, nálunk is ruhában mértek, nézheted otthon is hogy ruha nélkül mennyivel kezdted csak azt ne hasonlítsd össze azzal amit a védőnő mér

2011. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!