Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a második...

Megtartanátok a második babát, ha éppen válófélben lennétek? Már van egy másfél éves picink, válunk, de még a balhé előtt besikerült a második.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet jel is, hogy ne váljatok el.

Vagy annyira kibékíthetetlen a helyzet?

Te mit szeretnél?

Az szóba sem jöhet, h akkor nem váltok?

Férjed tudja?

Mit szólt hozzá?

2009. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

lehet, hogy gyávának tartotok amit mondok, de én nem merném, mert egyedül nehéz felnevelni ebben a világban egy kicsit és egy picit. arról nem beszélve, hogy most állandóan feszült leszel a válás miatt, ami a babónak nem tenne jót, egy stresszes pici baba lenne. elég lesz az első kicsit felkészítened egy megváltozott helyzetre. de ezt mindenkinek a saját erejéhez kell mérni. ebben nem segíthet senki, neked kell eldönteni. én azt mondtam el amit én tennék.

kitartást! 20 hetes kismami

2009. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti biztos a válás? Nem lehet helyre hozni a dolgot sehogysem? Volt egy barátnőm már rég nem hallottam róla. Ő is elvált amikor jött a második picúr, úgy döntött, hogy elveteti de az időpont előtt mégis meggondolta magát és jól tette. Fura fintora a sorsnak, hogy a válás, pici születése után megint összejöttek és úgy tudom boldogan élnek, a váláson már csak nevetnek. Nos lehet, hogy nem segítettem sokat.
2009. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a kicsi érkezése megváltoztat mindent,s ujra joban lesztek.Semmiképpen sem szabad egyedül döntened a sorsát illetöen,hisz ketten hoztátok össze,felelötlenség lenne megtartanod,ha apa nem akarja,lehet késöbb majd magadat vádolnád a nehéz helyzetekben.
2009. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már tudom, hogy nem akarom elvetetni, legyen bármi is, megtartom... Ha a férjemmel nem lehetünk már boldogok, legalább a gyermekemet ne vegyék el miatta. Tudom, hogy nehéz lesz, de igyekszem jó anya lenni.
2009. febr. 13. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kíváncsi volnék, hogy apuka mit szólt. De először is a kérdés, hogy mennyire rossz a helyzet? Teljesen helyrehozhatatlan a dolog? Ha még elvetethetnéd, akkor gondolom még nincs 12 hetes a csöppség, így ha belegondolok, hogy 3 hónapon belül hoztátok össze, akkor talán még nem hült ki ez a kapcsolat annyira. Vagy tévedek? Írd meg nekünk, hogy mennyire álltok a szakadék szélén!
2009. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Én biztos,hogy megtartanám!!!

Hasonló helyzetben vagyok!Bár mi nem voltunk házasok,de a párom lelépett,miközben már tudtunk a terhességről (de nekem még első),én meg ugy döntöttem megtartom! Sztem mindig valami valamiért történik!

2009. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem fair a picivel szemben, hogy az dönti el a sorsát, hogy váltok-e vagy sem. Én is most várom a második babát, és komoly problémáink vannak. Az első egy éves. Igaz én már ha akarnám sem tudnám elvetetni, de ha korábban derült volna ki, hogy nem bírunk egymással, akkor sem vetetném el. Én nagyon szerettem volna két gyermeket, és ezen az sem változtat, ha most szétmegyünk. Igaz mi nem vagyunk házasok, csak élettársak. Szerintem ne az alapján döntsd el, hogy közöttetek mi lesz, hanem hogy ettől függetlenül mit szeretnél. Én sem leszek anyagilag teljes biztonságban egyedül két gyerekkel (nincs is más segítségem), de abban biztos vagyok, hogy ha már elfér nálam egy gyerek, akkor kettő is el fog férni. Kívánom, hogy okos, jó döntést hozz. Tudom, hogy nagyon nehéz, és biztosan nagyon megvisel a válás gondolata, de most nézned kell a már megfogant élet szemszögéből is a dolgokat. Ő elvileg tervezett volt, és most azért kellene visszacsinálni a dolgokat, mert köztetek felborult az egyensúly? Gondolom most jól le fogtok pontozni, de azt hiszem valamennyire én is hasonló cipőben vagyok, ezért mertem leírni, hogy én személy szerint hogyan viszonyulok ehhez a kérdéshez.
2009. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most látom, hogy írtad, hogy mindenképpen megtartod. Nagyon örülök, mert úgy látom, Te is hasonlóképpen érzel. Nagyon boldog babavárást. Most elsősorban ezzel törődj, mert neki tényleg csak Te vagy :-)
2009. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos annyira rossz a helyzet, hogy itt már nincs mit tenni... :( Egy pár hete már külön vagyunk, azóta nem is érdeklődik... éli világát. :( Pedig már sokmindent megpróbáltam, de hiába.

Nagyon rossz nélküle, mert én még mindig szeretem, de ezek szerint ő már egyáltalán nem szeret... de még a gyerek felől sem érdeklődik :(

Annyit sírok miatta, a kis Pocaklakót is sajnálom, hogy ilyen napokat élünk meg együtt...

2009. febr. 15. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!