Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el vásárolni...

Mikor kezdtetek el vásárolni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Mert ugye az ember elkapkodni se akarja az elején.Aztán nekünk majdnemhogy csak mindent meg kell vennünk.Egy két dolog kivételével és hát végiggondoltam és elég sok minden.Azt se tudom majd hol álljak neki.
2011. febr. 19. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:

24. héten vettük meg a babakocsit, aztán szépen sorban minden összejött már.

35+5 hetes vagyok, és már mindent megvettünk.

2011. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sosem késő elkezdeni.

Egyik ismerősöm 7x volt terhes, ebből 4x vetélt el és 2x halt meg a babája a kórházban.

A 7. babánál úgy döntöttek, hogy nem játsszák el mégegyszer azt, hogy mindent megvesznek és úgy mennek haza, hogy nincs kit betenni a kiságyba, aztán mindent újra eladni. Így addig nem vettek semmit míg a kórházban azt nem mondták, hogy egészséges a baba, haza lehet vinni.

Ez egy elég szélsőséges eset, de ha van egy listád arról, hogy mik kellenek akkor tényleg megoldható egy nap alatt is, hogy mindenetek meglegyen, szóval emiatt ne stresszelj.

2011. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy vonalakban a nézelődést a 12. héttől, a konkrét bababoltba járást és listázást a 18. héttől, amikor megvolt a nagy genetikai uh. Nem egyszerre vettünk meg mindent, ha bevásárolni mentünk, mindig került valami apróság is a kosárba a babának.

A 27.-29. hét között vettünk meg mindent, akkor volt ideje a férjemnek velem jönni és kóborolni a boltokban.

Nem akartam az utolsó pillanatra hagyni, már így is gyorsan fáradok, most már csak nyűg lenne a vásárlás, nem öröm.

2011. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. 28 hetesen kezdtünk el vásárolgatni, addig csak böngésztem a netet, nézelődtem, gyűjtöttem az infókat. Utána viszont elég hamar összeszedtünk mindent, ami kellett, pár hét alatt meglett minden.

Nekünk is mindent meg kellett venni, nem volt egyik ismerősünknek sem kisebb babája, akitől örökölhettünk volna, így az első fejtörést az okozta, hogy egyáltalán mit is kell venni...

Van, amúgy egy listám, ha kell átküldöm szívesen!

2011. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a 18 héten vettük meg az áyat és a babakocsit,meg apróságokat,azóta kifestettünk kicsit újitgatunk.

22 hkm

2011. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már a 13. hét után vásárolgattam. Akkor már mondták hogy minden rendben a babával. Havonta nekünk könnyebb volt megvásárolni, mintha a végén kellett volna 3 hónap alatt egyszerre.
2011. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz.Havonta könnyebb megvenni a dolgokat mint egyszerre mindent.Az elég sok pénz.Mi se állunk úgy, hogy egyszerre vegyünk meg mindent.Majd havonta apránként meglesznek a dolgok azt hiszem.
2011. febr. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!