Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen lehet jakuzzizni?

11 hetesen lehet jakuzzizni?

Figyelt kérdés
vagy inkább hanyagoljam... :-D
2009. febr. 13. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem lehet!Ajánlják is hogy ússzunk terhesség alatt! Gondolom akkor a jakuzzi se árt! Bár én nem úsznék személy szerint! Félek a fertőzésektől!
2009. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, csak ne túl meleg vízben, és csak biztos helyen, hogy nehogy összeszedj vmt.
2009. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem személy szerint van jakuzzim de az utasitásába tisztán írja hogy terhesen tilos a használata.30hetes kismama
2009. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk otthon hidromasszázs kádunk van, elejétől használtam, semmi bajunk nem lett.

A lényeg, hogy tiszta, nem túl forró vízben és nem erős masszázzsal. Szerintem. Ami neked jó az a babának is.

Üdv!

2009. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem ajánlják a kádban való fürdést sem! De mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogy mit csinál. Azért nem ajánlják, mert még az otthoni kádból is lehet fertőzést elkapni (hiába van kifertőtelnítve), főleg, ha meleg vízben fürdik az ember. A melegben meg sokkal gyorsabban szaporodnak a baktériumok
2009. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilvános jacuzzik a fertőzések miatt lehetnek veszélyesebbek,ha saját akkor nincs gond,csak ne legyen túl forró a viz,és ne legyél benne órákat.Én is járok néha,25hetes vagyok,én nyilvánosba,de szerencsére nincs tőle semmi bajom(viszketés vagy hasonlók).engem amugy személy szerint nagyon zavar a ha erős a pezsgés,nem szoktam oda ülni ahol jön ki a vizsugár,de ugyis te fogod érezni h. mi a jó neked/tek!
2009. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jakuzziztam, de csak kb 20 mpig nyakig belemerültem, aztán kiültem a szélére,mert iszonyatos pára volt és a habtól ki sem lehetett látni a vízből... :-D így nagyon jólesett.meg nagyon meleg volt a víz és az meg nem nagyon tetszett...


Köszönöm a válaszokat!!!

2009. febr. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!