Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hétben járok. Nekem nem...

29 hétben járok. Nekem nem nagyon lett nagyobb amellem. Aggódnom kellene? Nem fogok tudni majd szoptatni? Olyan irjon aki hasonlóan járt.

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az égvilágon semmit nem változott terhesség alatt a mellem, vígan hordtam a régi melltartókat, egy se volt szoros.

A kórházban, szülés után, mikor belövellt a tej, na akkor már nem volt jó egyik se:)

14 hónapos koráig szoptattam a fiamat, 6 hónapos koráig kizárólagosan:)

Úgyhogy nyugi!

2011. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor mennyivel kellett nagyobbat venned?vegyek magamnak 1 számmal nagyobbat és azt vigyem a kórházba?vagy mégnagyobb kell?
2011. febr. 20. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy számmal, és egy kosármérettel kellett nagyobb.

Ha már úgyis veszel, vegyél szoptatós melltartót:)

2011. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem amikor terhes lettem olyan volt mintha óriásira nőtt volna, aztán meg mintha össze menne.Mind 3 gyerekemnél ez volt és sokáig szopiztak remélem most is így lesz!Ne aggodj!Láttam olyat akinek akkor hatalmas mellei voltak,azt hittük 5 gyereknek is jut belőle tejcsi aztán szegénynek olyan száraz volt minta sivatag!
2011. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!