Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. meddig tarthatnak a...

Kb. meddig tarthatnak a látogatási tilalmak? A március közepe táján szülőknek már van esélye arra hogy feloldják?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor én szültem január volt, influenzaárvány és látogatási tilalom.

Attól még ugyanúgy apás szülés volt.

Itt az újszülöttosztályon amúgy sincs kórtermi látogatás, hál istennek.

Amúgy meg amennyire ki voltam merülve, egyáltalán nem bánom, hogy nem jöhet be senki, legalább nem kell kimenni és beszélgetni, amikor az ember pihenne.

Ezért mondtam is családnak, már azelőtt, hogy ez a tilalom életbe lépett hogy ne is jöjjenek be a kórházba.

Azt a pár napot ki lehet bírni.

2009. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látogatók nélkül én is kibírom, én inkább az apás szülés miatt tartok tőle, mert szeretném ha a párom is bent lehetne.
2009. febr. 14. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap voltam dokinál, 38 hetes vagyok, s mindig kérdezgeti hogy vannak-e már jóslók, érzek-e már valamit hogy szülnék, de nálam semmi. Mondtam is neki viccesen ,hogy van még két hetem, s különben sem akarok még most szülni mert látogatási tilolom van, erre azt mondta nem kell azt annyira komolyan venni, apa a szülésre bemehet. Szóval ha van fogadott dokid, szerintem simán beengedik, csak te, a párod a doki s a szülésznő lesz ott, s ennyi erővel a párodtól otthon is elkaphatod , a szülőszoba meg nem egy légtér a kórtermekkel.
2009. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb kórházban bemehetnek a szülésre az apukák. Érdemes utána érdeklődnöd. Pl. Istvánba bemehetnek az apukák a szülésre.

Valamelyik nap azt hallottam a tv-ben, hogy még kb. 2-3 hét- Tehát talán március közepére feloldják a tilalmat.

Ha meg még sok influenzás beteg lesz jobb is, hogy a csecsemőosztály közelébe se engedik a látogatókat. Nem mindenki gondolja úgy, hogy nem megy be az ismerőséhez, ha beteg... sajnos. Így legalább védve leszünk!

2009. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szülés/vajudas lehet apás! a látogatókra vonatkozik a tilalom.


amugy szerintem nemsoka feloldjak.. pedig en nem bannam, ha latogatómentes lenne a szules utani idoszakom :(

2009. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hallottam,hogy még 2-3 hétig fog tartani a tilalom!

De az ÁNTSZ honlapján meg lehet nézni állitólag!

2009. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!