Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajakherpeszre mit lehet...

Ajakherpeszre mit lehet használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan sűrű fehér gyógyszertári kenőcsöt adtak. Cinkpaszta.
2008. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én 20 hetes vagyok és kb. egy hete muúlott el nekem de én nem használtam rá semmit.Lehet hogy azért van mert nagyon megkívántál valamit.
2008. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Van homeopátiás kenőcs is, de én a compeed tapaszt használtam. Meg amikor múloba volt akkor néha zoviraxot is. Nyugodtan használhatod őket. 28 hetes kismama
2008. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én neogronormont használtam, szépen leszedte, és azt biztos, hogy lehet használni terhesség alatt, rajta van a haszn. útmutatón.
2008. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy Orfiflame készítményt, az "Univerzális balzsam"-ot használtam, mindig azt szoktam. De én is úgy tudom, hogy lehet a Zoviraxot is.

Ne félj, sokuknál kijön terhesen, senkinél nem volt gond belőle..

2008. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a patikában rákérdezel, a lelkiismeretes gyógyszerész még a betegtájékoztatót is megnézi, ha bizonytalan (mondjuk az ismertebb gyógyszereket vágják fejből). Ha előre tudod, mi van a betegtájékoztatóban, nem otthon jösz rá, amikor már kifizetted, hogy rosszat vettél.

2008. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
grapefruit-mag olajat,az a legjobb a herpeszre,hamarabb elmúlasztja mint akár a zovirax vagy ilyesmi krémek. Azért kérdezd meg a gyógyszertárost,hogy külsőleg lehet e hazsnálni terhesen is,de valószínüleg igen.
2008. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!