Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamafelsőket hordtok nagy...

Kismamafelsőket hordtok nagy pocakkal, vagy normál-, csak esetleg hosszabb és nagyobb felsőket?

Figyelt kérdés

Én eddig nagyon kevés olyan kismamafelsőt láttam, ami nem állt rajtam idiótán. Vannak ezek a harang alakúak, meg bő felsők - hát úgy nézek ki bennük, mint Pécsi Ildikó. :( Biztos azért, mert oldalra is gömbölyödöm, nem csak előre. Nekem csak a normál felsők állnak jól (vagy legalábbis nem nevetségesen).

Nektek?


2011. febr. 21. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

S-M volt a terhesség előtti méretem, jó nyúlós pamut L-es pólókkal húztam ki végig ( a Jeans Clubban vettem, ott hosszú szabású pólókat is lehet kapni, pár száz forintért). Rajtam is iszonyat hülyén álltak a kismamafelsők, ráadásul én az árukkal sem vagyok kibékülve. Pulcsit azt vettem kismamásat, mert abból meg a simák álltak rajtam hülyén.

Nem tudom, hány hetes vagy, de egy jó tanács: még a 26-28. hét előtt, amikor igazán nagy lesz a hasad, szerezz be pár szoptatós pólót és melltartót (utána már nem tudod őket próbálni...), a szülés után meg nem nagyon tudsz majd mászkálni, másban szoptatni meg elég nehéz, hideg, macera, idő, stb. :)

2011. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ és a tippet is! Azt mondod, hogy 26-28 hetesen nő meg nagyon a pocak? Én most vagyok 28 hetes, és úgy látom-érzem, hogy az utóbbi kb. 3 hétben lett NAGYON nagy a hasam, a környezetem viszont nem ért egyet. Az előző terhességemnél nem emlékszem ilyenre, de akkor ezek szerint mégiscsak van alapja. :)

Ruhákra visszatérve - a kismamaruhák ára még külön téma, őrület, mennyit elkérnek értük!

2011. febr. 21. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vezek kismamafelsőt, mert sajnos irreálisan drága minden, ami kismamáknak készül. Maradok a régi nyúlós cuccaimnál, esetleg egy mérettel nagyobb felsőket veszek. Én kicsi vagyok, nagyon rosszul áll a bő ruha nekem is. Nadrágot persze vennem kell.
2011. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én turiban vettem 2 kismama felsőt, hogy azért legyen valamim, de igazából én is az L-es pólókkal kihúztam, arra meg vagy egy elölnyitós kardigánt veszek amit csak felül gombolok be, vagy van 1 strech pulcsim, ami még rámjön. A hasam miatt én is úgy a 26. hét körül kezdtem ezeket hordani és erre a 3-4 hónapra szerintem felesleges külön ruhatárat beszerezni.
2011. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt is duci voltam, az alakomhoz öltöztem. Nem híztam szinte semmit, csak a pocim gömbölyödött. 1 kismama felsőt kaptam kölcsön, de az nyári, alá pólót veszek, így kombinálom. 1 hosszú pulcsit vettem, még az elején, de azt az utolsó napig tudom hordani.

Horror árak vannak és elég sok idétlen is közöttük. Szűk a nyaka, szűk az ujja és van egy hasrész.

2011. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem a 28. hét volt a vízválasztó, utána nagyon gyorsan és sokat nőtt, én a hízásom felét, 8 kg-ot az után szedtem fel és kb kizárólag a hasam nőtt (meg a lábam vizesedett kicsit. De tényleg nem nagyon). Az utolsó hónapban 5 kg-ot hízott a hasam, majdnem 6 centivel lett a haskörfogatom nagyobb. Szóval igen, szerintem utána lódul meg. ÉS egyre nehezebb lesz ruhát próbálni, öltözködni, melltartót becsatolni, az kész tortúra volt egyedül egy próbafülkében :)

A melled meg max a tejbelövelléses napokon lesz nagyobb, mint a terhesség végén, így ami akkor jó rád, vagyis most, az szülés után is jó lesz :)

2011. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Snapette ***** válasza:
Hát én most egy, max két hónapért nem fogok új ruhatárat vásárolni az is biztos. Van, ami rámjön, azokat hordom, de nem vettem külön kismama felsőket. Nadrágot igen, azt muszáj volt, mert mégsem járhatok melegítőben vagy kigombolt csípőnadrággal, de felsőt csak egyszerűen bővebb dolgokat veszek fel, nem külön erre dizájnolt dolgokat.
2011. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én angol turiból vettem mell alatt szabott lefelé bővülő fazonokat (1000Ft/db).

Nagyon jó minőségűek, és terhesség után is tudom majd hordani őket. Most már ami eddig lefelé bővült - az is kissé ráfeszül a hasamra, de ettől még csinos.

37+4 hetes km

Ja, és én sok feketét vettem, mert az slankít! :)

2011. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már tavaly is jó volt a divat, én nem veszek kismamaruhákat. Nadrágot sem vette, csak 2 kismamaharisnyát, amikre még cicanadrágot húzok, csizma, és hosszú kötött pulóvereket. Tök csini. Mivel nyáron szülök, most vok 23 hetes, a tavaly nyári tunikáim és bővebb pólóim pont fajinak lesznek. Igazából, ha néha vásárolhatnékom van, nálunk van egy jó hely, ahol tök jó cuccok vannak elérhető áron és nem kínai.:)
2011. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

27 hetes vagyok,egy kismamanadrágot turiztam abban járok vizsgálatokra,itthon melegítő,illetve bővebb felsők,hosszú pulcsik.A mai divat azért kedvez a kismamáknak is.Kimondottan kimamafelsőm nincs is,irreálisan sokat kérnek el a kismamacuccokért,így ha valami kellett (pl.nagyobb méretű pulcsi) akkor pár száz ft-ért turiztam egy csinosat.


Én május végén szülök,bizakodom benne,hogy lassan jön a jó idő,akkor cicanaci+szoknya párosítást fogok választani.

2011. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!