Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az esetleges túlhordásnál mi...

Az esetleges túlhordásnál mi alapján döntenek, hogy az indítás mikor történjen?

Figyelt kérdés

Nagyon változónak olvasom, hogy kinél mikor indítanak.

Ha nincs rossz eredmény, jel, akkor mitől függ?


2011. febr. 21. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez gy van, hogy ha semmi gond nincs (nem kakilt bele a vízbe, jó a szívhang), akkor a "terhesség tovább viselhető" címszóval várnak a 42. hétig, és csak akkor indítanak.
2011. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég rémisztőnek hangzik. :-(
2011. febr. 21. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen... pláne, hogy ma dől el, mikor kell befeküdnöm. :( Ja, és nálunk tesztelnek is 2 naponta, hogy hogyan reagálsz az oxi-ra.
2011. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 9 napot húztam rá, már a kiírt naptól bent feküdtem a kórházban, pedig minden eredményem hibátlan volt, fájás semmi, baba rendben. (A dokim elég alapos, azért fektetett be, hogy minden nap rámnézhessen.) Aztán a 8.napon az esti vizitnél rámnézett a főorvos és bejelentette, hogyha reggel 8-ig nem indul meg a szülés, akkor ő megindítja. Majdnem frászt kaptam, olyan hangnemben mondta. Aztán fél órára rá meg is kezdődtek a fájások és 6 óra múlva természetes úton meg is született a 4 kg feletti "kicsi" fiam.
2011. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél 40+0 befektetett a doki. Minden nap voltak vizsgálatok. Ő fogadott doki volt, és úgy beszéltük meg, hogy 40+4 indít, mert akkor úgyis ügyeletes lesz.De aznap hajnalban megszültem:)


Másodiknál 40+0 befektettek. Minden nap vizsgálat. Azt mondták, ha minden oké, akkor 42+0 indítanak. És addig minden oké volt, így indították is aznap. Nem lehetett dokit választani. A kórházban az volt a protokoll.


2 szülés, 2 kórházban

2011. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!