Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak túlhordásnál nézik a...

Csak túlhordásnál nézik a magzatvizet? Hogyan zajlik ez a vizsgálat? És mikortól végzik? Fájdalmas vagy nem?

Figyelt kérdés
39+6 htkm. vagyok és érdekelne hogy hogyan is működik ez a vizsgálat.Akkor holnap én már számíthatok ilyesmire szerintetek?A válaszokat előre is köszönöm!!!
2009. nov. 10. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez attól is függ,h nyitva vagy-e vagy sem!Elvileg itt nálunk aki nyitva van annak a 38. héten van egy amnioscopia!De aki túlhordja nálunk azoknak a kismamiknak 2 naponta csinálják,NSTvel együtt!

36 hetes km

2009. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 hetes Nst után néztek magzatvizet, mert az Nst nem lett jó. Nem tudom kinek milyen de nekem baromira fájt, már nem tudtam hol kapaszkodjak:(

Utána viszont nem nézték egyszer sem, jó lett az nst eredménye.

Túlhordás esetén 2 naponta nézik.

2009. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm hogy válaszoltatok!!!!

Teljesen zárt a méhszáj.Akkor így is nézni fogják?És ezt uh.val vagy mivel nézik?

2009. nov. 10. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok!40 hét után sztem tuti csinálni fogják!

Amúgy egy vékony cső szerű vmi aminek a vége világít!Nem ez fáj,hanem sztem az h a méhszájon bevezetik!

Drukkolok neked!Megírod majd utána h mi volt?

2009. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Persze hogy megírom.Bár szólni fogok a dokimnak hogy uh.-ot legalább csináljon,mert azt mondta hogy csak túlhordásnál fog csinálni.Akkor gondolom ezt már vehetjük annak. :-)))

ÉS köszi a választ,holnap jelentkezem!

2009. nov. 10. 20:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nemrég értünk haza.Nem nézett magzatvizet csak méhszájat.Az viszont teljesen zárt és nehezen elérhető volt.Még minimum egy hetet mond szülésig,sőt azt mondta hogy lehet el vagyok azzal az egy héttel számolva,de ennek ellenére mostmár 2 naponta járok ha minden igaz mivel pénteken mennem kell megint.Flowmetriát mondott hogy fog majd nézni.Köszönöm a válaszodat neked is!!!!!

2009. nov. 11. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi,h írtál!

Kitartás!Könnyű szülést, reméljük hamarosan!

2009. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!