Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen káros következményei...

Milyen káros következményei lehetnek, ha valaki missed ab után túl hamar esik teherbe, pl. :1 vérzés után?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne káros következmény. Sőt, én úgy hallottam, hogy ilyenkor a méh nyálkahártyája is jobban meg van erősödve. Remélem, nem írtam nagy hülyeséget.
2011. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi,nincs olyan hogy tul hamar.ha a szervezet nem kesz ra nem jon letre a terheseg,ha letrejon es jol megtapad onantol meg semilyen hatassal nincs a kesobbi fejlodesre.
2011. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha pl. azt mondta az orvos, hogy 6 hónapot kell várni, akkor lehetnek káros következmények, mondjuk vetélés.
2011. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát,nem káros remélem,de egy egészséges kis babóca lakik bennem!

Jól megtapadt,pedig csak 1 mensit vártam.Úgy voltam vele,ha elmegy,elmenne 6 hónap múlva is,akkor meg minek várjak??

2011. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában 3 hónapot szoktak mondani, hogy jó lenne kivárni, hogy regenerálódjon a méh (ha végeztek küretet) Ha még nagyon "kisterhesség" volt, 6-8 hét között, akkor kevesebb is elég lehet.

Káros következménye, ha túl hamar teherbe esik valaki, igazából nincs, de gyakori, hogy ilyenkor nem marad meg a baba, és ismételten elvetél az ember. Pont pár hete járt így egy barátnőm is, akkor mondta a dokija, hogy ezért mondják, hogy várni kell 2-3 ciklust.

2011. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!