Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és 1...

10 hetes terhes vagyok és 1 hete elmúlt a hányingerem de most egy két napja megint előjött. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Az is az, ha nincsenek tünetek és az is, ha épp visszatérnek :) A baba jólléte nem a tüneteken vagy azok nem létén múlik. Boldog babavárást!
2011. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziamia!


De jó, hogy kérdezted ezt. Nekem is pont így volt, csak nálam a 10. héten múltak el a tünetek, és most jöttek vissza a 11-en.


A lényeg, hogy nem tudom, hogy normális-e, de nálam is így van.

2011. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már nagyon várjuk.Csak már kezdtem örülni hogy végre jól vagyok most meg megint ez a hányinger na meg a fáradtság!
2011. febr. 22. 11:49
 4/7 A kérdező kommentje:
A vitamin B6 jó hányingerre ugye??
2011. febr. 22. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem becsülettel a B6-ot, de semmit nem használt. A 22 hétig heti 3x hánytam később 2 hetenként és még a 35. héten is hánytam. Anyukám még a szülés napján is hányt.

Szerintem lehet kísérletezni, de van akinek semmi nem válik be, tudom most nem nyugtattalak meg, de velem ez van.

Ráadásul sokszor a terhes vitamin bevétele után hánytam, na az még jobb volt. Pedig minden praktikát kipróbáltam.

2011. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én hála istennek nem hányok,de viszont hasmenésem az sűrűn van!!:(Nem tudom hogy az baj e!Én folyamatosan nem szedem a B6-ot csak akkor veszek be ha hányingerem van.

A down-kor szűrés az ugyan az mint az Afp?

2011. febr. 23. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen az AFP-ből azt is szűrik és úgy tudom

megemelkedett AFP-koncentráció oka igen gyakran a magzat testfelületének záródási rendellenessége: leggyakrabban a gerinccsatorna záródási zavara (velőcsőzáródási rendellenességek, nyitott gerinc, koponyazáródási-zavarok), illetve a testüregek nyitott volta (hasi, mellkasi, húgyúti záródási rendellenességek).

2011. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!