Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt (korai) lehet...

Terhesség alatt (korai) lehet orrspray-t használni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Euphorbium homeopátiásat ajánlották nekem.
2011. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kb. 3 hetes lehetek.(vagy még kisebb ), 2x fújtam be este és nem homeósat. Ez nem nagy gond ugyi?....
2011. febr. 22. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
elvileg nem lehet se korán, se későn... :S
2011. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem orvos irta fel Nasivin sztem ezt lehet.
2011. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tengeri sós vízes sprayt mondott nekem a doki,hogy csak azt lehet!De nem hiszem,hogy valami bajt csináltál volna,de ha tudod kerüld a többi fajtát!
2011. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyógyszerre ráírják, hogy terhesség során nem ajánlott, vagy kérdezze orvosát... ez elővigyázatosság, egy orrspray-től nem lesz baja a magzatnak, gondolj bele, hogy a nyálkahártyán keresztűl, 2 fújással mennyi anynag szívódik fel? - és helyileg hat, nem pedig szisztémásan, tehát nem okoz gondot! Természetesen a tablettás gyógyszerek már más kérdés, hisz az a gyomron - beleken keresztűl szívódik fel, ott már hathat a magzatra.
2011. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aqua Maris orrspray-t használhatsz, ez tengervizes és tuti nem árt, de feloldja a bedugult orrban a cuccot és a nyálkahártyának is jó. Nekem kifejezetten ezt ajánlották a patikában, hogy ezt 100% használhatják kismamák is.
2011. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel nekem is problémám van, sajnos az elalváshoz mindig használtam orrcseppet a teherbeesésem előtt.(mindig eldugult az orrom, ha lefeküdtem)

Ahogy terhes lettem, egyből én is ezt a homeopathia-s orrspray-t vettem, de az annyit ért,mintha semmit nem fújtam volna be. Sajnos ugyanez a tapasztalatom a tengervizessel is. Mi végül sólámpát vettünk, amit az ágyunknál a fejhez közel helyeztünk el, azóta nem kell semmi ilyet használnom.

2011. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként ne félj, nem lesz semmi baja a babádnak ha egy-két cseppet használtál, végülis nem megy a véráramba.

Engem anyukám nyugtatott meg, ő gyógyszerész.Előző voltam.

2011. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont szénanáthám volt 4 hetesen és tudtam, hogy nem szabad orrsprayzni, de nem kaptam levegőt akkor használtam párszor és semmi baj nem lett. A dokit felhívtam azt mondta, hogy tágít minden eret az orrspray, hát, hogy ekkora mennyiség is káros e, nem tudom. Azóta tengervizes orrspray-t használok, Dr Theiss-nek van egy olyan fajtája, hogy tengervizes orrspray az eldugult orr kiegészítő kezelésére, nátha esetén, echinaceával és eukaliptusszal. Nekem a homeosok nem használtak.
2011. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!