Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este véletlenül a hátamon...

Este véletlenül a hátamon aludtam, nem tudom meddig, de arra ébredtem, hogy a derekam nagyon fáj. Soha még így nem fájt. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Feküdni, aludni nem tudok háton biztosan valamit nyomhat így a baba, vagy nem tudom.

15hkm


2011. febr. 23. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi baj lenne? Úgy aludj, ahogyan neked kényelmes. Valószínűleg valami ideget nyomott a baba, azért érezted a fájdalmat, de neki semmi baja.
2011. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy kb. a 30. hétig nem ellenjavallt a háton fekvés. Hacsak neked nem kényelmetlen. A babádnak nem lesz baja tőle. Utána már a megfelelő vérellátás szempontjából javasolják az oldalt fekvést. (Azt hiszem hogy a jobb oldalt javasolják, de ebben nem vagyok biztos.)
2011. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Igen 30. hétig nem baj utána nem ajánlják de utána a bal oldaladon érdemes feküdnöd most kérdeztem pont az orvosom :)
2011. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van balon javasolják, kórházba is vajúdás alatt is a bal oldalamra fektettek mert azt mondják jobb a véráramlás.
2011. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanigy jartam a 22. heten. Rogton be is mentunk a korhazba, mert azert jobb azt megnezetni. Ott megvizsgaltak, kiszurtek mindent, ami baj lett volna es vegul azt mondtak egy ideget nyom a baba. Mostanra talan kinotte azt a helyet, mert nem faj mar, de 2 hetig neha pokoli tudott lenni. En probaltam elorehajolni, szepen kerni, hogy onnan moccanjon el, pocakot simogatni, igy egy ido otan (vagy ettol, vagy a gravitaciotol) odebb ment es nem fajt. De egy dokit azert meger a dolog.

Kitartas, tudom, mit erzel!

2011. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!