Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy terhes vagyok,...

Tudom, hogy terhes vagyok, elhiszitek?

Figyelt kérdés

Szóval még csak 27-e környékén kell megjönnie, és 17-én voltunk együtt ÚÚÚGY Apával, de én már most pontosan tudom, hogy terhes vagyok. Második baba lesz. Elhiszitek ezt? Vagy más is volt így köztetek, aki már gyből "tudta"? =) Persze, benne van a pakliban, hogy tévedek, de nem hinném...

Már a tesztet is megvettem, sőt, időpontot is kértem az orvoshoz, hogy időben menni tudjak. Persze, ha megjönne, természetesen lemondom az aszisztensnél. Ha kívülről látom ezt, hülyének nézem magamat, de belül pontosan tudom, hogy most VÉGRE összejött!!!


2011. febr. 24. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vannak, akik megérzik... A szomszédasszonyom is azt mesélte, hogy ő már 1 hét múlva tudta,hogy babát vár... Szerinte ezt minden nő megérzi.... Hát, én soha :S

Gratulálok, remélem, igazolódik a megérzésed !!!!!

2011. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mar van egy fiam es amikor masodjara terhes lettem az egyutlet utan 6 nappal mar biztosra tudtam hogy sikerult...ismerem a testem es lattam a korai valtzoasokat...a 10. napon mar + volt a tesz...sajnos 7 hetesen elveteltem es ezt is tudtam elore mert egyik naprol a masikra elmultak a tunetek majd 2 tunetmentes nap utan verezni kezdtem...
2011. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szorítok neked! Én is megéreztem,hogy terhes vagyok,1 napot késett, annyit simán szokott 2-3 napot is, és már tudtam, persze 11 tesztel megerősítettem(nem egy nap), mivel nem látszott túlerősen, meg azt hittem oda képzelem.31 hetes kismama
2011. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nálunk Apa érezte meg,hogy jön a baba!Volt még 1 hét a nem várt-ig és mondta,nagyon vigyázzak magamra mert ő biztos benne,hogy növekszik már a kisbabánk!és most 20 hetesek vagyunk!!Remélem neked is jók a megérzéseid!
2011. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Annyira édesek vagytok! =) Köszönöm, hogy EDDIG (!!!) senki nem küldött el a francba a megérzéseimmel együtt! =)


Szóval másnál is volt már hasonló....


Ne hagyjuk abba, meséljetek még hasonlókat!

2011. febr. 24. 13:06
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Én 10 hónapon át éreztem, hogy az vagyok, de nem, aztán a 11.-ben nem éreztem és igen. ????????????,
2011. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Remélem, jól érzed.
2011. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

12:25-ös, mintha szórul szóra én írtam volna...:)

nekem is van egy fiam, terveztük a tesót, első hónapban összejött, én már az együttlét után 1 héttel tudtam, hogy terhes vagyok, másképp fájt a mellem, a hasam, éreztem és biztos voltam benne. a nemvárt előtt 4 nappal már pozi lett a teszt. betöltött 6. hét utánra kaptam időpontot a 0. UH-ra, de előtte 3 nappal mondtam apának, hogy valami nem stimmel, egyszerűen azt éreztem, hogy nem vagyok terhes, nehéz így elmagyarázni, de nem éreztem magaménak a babát. másnap reggel kezdtem el vérezni, de mint kiderült az alacsony Hcg szintből, már egy ideje nem fejlődött. ez 15.-én volt, nem kellett műteni, most megvárunk egy mensit és lehet próbálkozni megint. mostmár kapok gyogyit, mert kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem, valószínüleg azért nem maradt meg a baba. szóval nem hülyeség, vannak erre érzékenyebb emberek.

2011. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én szintén megéreztem, hogy jön a baba :)

Mensi előtt 1 héttel megváltozott a gondolkodásom, a viselkedésem minden, és éreztem hogy nem vagyok egyedül, figyelnem kell magamra. Sok vitamin, pihenés stb. Aztán végül amikor tényleg nem jött meg, csak néztem, mint egy bolond :D Azóta már 25 hetes a pocaklakóm. :)

2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is megéreztem mikor terhes lett a kisfiammal és többen hülyének is néztek emiatt, még többször szült anyukák is! Szerintem, ha figyelsz a tested jelzéseire az sokat számít. Sőt én még az első nemet is néző ultrahang előtt azt is mondtam, hogy nekem mondhatnak bármit nekem fiam lesz. Hát gondolhatod, hogy néztek rám....
2011. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!