Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Front, időjárás vagy mi lehet...

Front, időjárás vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap délután kezdődött..

33.hétben vagyok.

Ha kicsit többet állok,ülök,vagy megyek leakar szakadni a hasam.

Nem tudom,h keményedés e mert nem periódikus,hanem egy csomóban van a hasam,vagy valami olyasmi érzés.

Tegnap előtt voltam orvosnál,zárt a méhszájam,minden rendben a babával is...

De ezt nem értem,néha annyira összehúz,hogy alig bírok kiegyenesedni.

Ha fekszem,vagy puhán ülök,semmi bajom nincs!

Mi lehet a baj lányok???

Segitsetek légyszives!


2011. febr. 24. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok,de nekem is ugyanez volt tegnap.Pont ugyanez!

Amúgy lehet a front,mert az bizony van,nem is olyan aktív a babám,mint szokott.

27 hetes km.

2011. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap vacsoraidőtől volt hasonló "élményem", igaz, hogy már 37 hetes vagyok, de "újdonságként" hatott. Azóta szerencsére nem tapasztaltam. Mint egy kőkemény gombóc... Le kell feküdni, s ha érzed, hogy szépen lassan enged a szorításból, akkor semmi baj... (egyébként sem) ugyan időjárásra nem tudom fogni, de sosem lehet tudni... keményedés mindenképpen.
2011. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a gyors válaszokat...

tudom én,hogy vannak teljesen természetes összehúzódások

de ez olyan ilyesztő nekem.

Első babámat várom,lehet csak a tapasztalatlanságom okozza a félelmet bennem és persze,a bébim miatti aggódás.

2011. febr. 24. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk. Én is ramatyul voltam. Mintha ki akarna jönni minden alul és fájt a derekam,a hasam feszült. Pedig csak 21 hetes vagyok.
2011. febr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Nekem is volt a vége felé, bár nem ennyire durván. Barátnőm viszont hasonlóan kemény élményekről számolt be anno.

Készül a szervezet a nagy napra.

1,5 éves kisfiú anyukája (hú, régen volt)

Irigyellek Titeket, nekem jó volt terhesnek lenni.

2011. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ...én is abban reménykedek,hogy ez egy természetes folyamat a szervezetemben és csakis a kislányomért aggódom!

Minden jót kívánok!!!

2011. febr. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!