Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az időjárás miatt lehet?

Az időjárás miatt lehet?

Figyelt kérdés
Ennyire hatnának rám a frontok? Alig bírok menni, úgy szédülök, étvágyam se sok van és ingerlékeny vagyok. Mit vegyek már be, hogy jobb legyen? 27h km.
2011. júl. 4. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szédülsz és nincs étvágyad? Nem vagy vashiányos?

Terhesség alatt gyakran előfordul a vashiány. Ha még nem szedsz vastablettát, akkor azt érdemes felíratni a dokiddal.


Nem biztos, hogy a frontok hatnak rád, de persze ez sincs kizárva.

2011. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

hat ha ez megnyugtat nekem is teljesen vegem van, eddig sosem hatott ram semmilyen fron, de ma, alig birok meglenni, es a munkaban meg figyelnem is kell.

2011. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van egy kis vashiányos vérszegénységem, de arra szedek már gyógynövény készítményt. Étvágyam az általában van, és szédülni sem szédülök minden nap, de ha ilyen változékony, borongós idő van, megfigyeltem általában akkor vagyok ilyen.

Azért is kérdeztem, hátha tud rá valaki valami hatásos "szert", amit terhesen is lehet szedni. Szerencsére itthon vagyok és le tudok pihenni, de így nem haladok egyről a kettőre.

2011. júl. 4. 12:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, Te mit érzel?
2011. júl. 4. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:

masodik vagyok, bocsi a kesoi reakcioert, de eddig nem volt idom gep ele ulni.

Szedules, neha olyan szinten hogy el kell kapnom valamit hogy el ne doljek, es hetfon meg aritmiam is volt. Szerencsere a frontok elmentek, erre tegnap a nagy melegben bedagadtak a labaim, hetfon mehetek orvoshoz :(

2011. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!