Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt normális e az...

Terhesség alatt normális e az orrvérzés?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok.Tegnap este és ma is vérzett az orrom,és kb.20 percet!Nem folyt ugyan,de vérzett és nehezen hagyta abba! Mit lehet ilyenkor csinálni??Mitől lehet ez??
2007. nov. 9. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nézesd meg a vérnyomásod!lehet hogy nem attól van,csak a vérmennyiség nagyobb ilyenkor a szervezetben és ez is okozhatja.
2007. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nőknél gyakori jelenség az orrvérzés, mert megváltoznak a szervezetben a véralvadási viszonyok. Legtöbbször ártalmatlan jelenség. De a vérnyomást valóban ellenőrizni kell ilyenkor, mert a magas vérnyomás is okozhat orrvérzést. Ha a vérnyomásod jó, akkor nincs baj.
2007. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szolókhoz, nézessd meg a vérnyomásodat. Az én baratnőmnek is sokat vérzett az orra terhesség alatt, de neki a túl sok munka tette. Sosme pihent eleget. Vigyázz magatokra, és pihenj sokat.
2007. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes tehes vagyok,alacsony a vernyomasom,sokat pihenek es 1 honapja mindennap verzik az orrom(nem nagyon,csak a zsepimen latszik).Azt mondjak nem baj,sok kismamanal elofordul.
2007. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!