Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején a gyakori...

Terhesség elején a gyakori vizelés milyen sűrűn jelentkezik egymás után? 10 percenként? Olyan mint amikor felfázáskor?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a terhesség miatt kell ilyen gyakran pisilnem (kb 10 percenként)vagy fel vagyok fázva.De csípő érzésem nincs vizeléskor.
2011. febr. 25. 22:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
ird meg h mi újság van veled szorítok.
2011. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg,de nem merek tesztet csinálni.Elvileg 2 napja késik,de akkor miért nem mutatott nem várt előtt 3 nappal semmit?!Lehet megint a késői peteérésem volt,ami nem sikerült.A múlt hónapba is ez volt.5 napot késett a mensi aztán megjött.:-(((Vajon nem az a baj hogy a méhszájnyak vége annyira lent van?Szinte majdnem kint van a hüvelyemből mióta szültem az elsőt.
2011. márc. 6. 08:08
 23/30 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, nem várt után 5 nappal csináltam tesztet és pozitív lett,úgyhogy tuti tünet a gyakori pisilés.
2011. márc. 10. 07:17
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Gratlálok kismami
2011. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!!

Nekem is beigazolódott, hogy attól van, ma már dokinál is voltam a két csíkommal :)

Az első oldalon írtam valahol középtájt, akkor még csak reménykedtem...

Örüljünk együtt :D

2011. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Annyira jó hallani hogy másnak is sikerült.Utolsó kismama mit látott az orvos,mit mondott?Mennyi idős terhes vagy?
2011. márc. 10. 17:54
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy 4hét+3 nap, még nem csinált UH-t, szerinte csak én ijedek meg, ha még nem látszik, egyenlőre nézzem a tesztet, annak örüljek, de már adott időpontot jövőhétre UH-ra, pont egy hét múlva :)
2011. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Én kb napi 2x szoktam pisilni és folyamatosan kb 2hete sűrűn jàrok wcre.31.re nem vàrom lehetséges hogy babàt vàrok?a szokasos menzesz előtti mellfeszülés mos nincs.Szerintetek?
2014. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Jé, de régen láttam ezt a kérdést...

Kérdező, azóta neked is nagy lehet már a lányod/fiad, hiszen együtt vágtunk neki.

Nekem november közepén született meg a kislányom, azóta van hugicája is már :)

Ha még olvasod a kérdést, jelezz, veletek hogy alakult.

2014. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Junga válasza:
83%
Ma reggel tűnt fel, hogy esténként lefekvéskor kb 5x kell kimennem a mosdóba mire sikerül elaludnom es mindemellett folyamatos sexuális vagy is van bennem. lehet, hogy ez terhesseg?
2015. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!