Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes kismama vagyok. A...

23hetes kismama vagyok. A héten kell mennem a terheléses vérvételre?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy éhgyomorra kell menni.Az a baj,hogy én mindig úgy ébredek,hogy majd ki lyukad a gyomrom olyan éhes vagyok.Mi van olyankor,ha rosszul leszek,még vizet se lehet inni?
2009. febr. 16. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos a terhelésre éhgyomorra kell menni, mert a vércukrot nézik, először az éhgyomrit, majd a "cukrozottat". Szerintem kérj meg valakit, hogy kísérjen el. Ha nagyon rosszul vagy biztosan lehet inni pár korty vizet.

Kitartás:)

2009. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 25 hetesen mentem. Eléggé rossz volt, de valhogy túléltem. sima vizet lehet inni. sajnos, ezt ki kell bírni. é majdnem délig nem ehettem semmit.
2009. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor ki lehet bírni valahogy.Jó babavárást!
2009. febr. 16. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan igy vagyok vele,mint te.De nekem inni is jol esik reggel.Levették a vért,nekem különösen jol esett az a cukros viz.Életmentő volt.Sima citrom levét tehetsz bele.Tul éltem én is.
2009. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!