Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor megláttátok...

Milyen érzés mikor megláttátok az uh-n hogy dobog a pici szíve? Én ma megyek délután az orvoshoz és már nagyon izgatott vagyok. Megkönnyebbültetek?

Figyelt kérdés

Igaz még csak 6 hetes vagyok (tegnap töltöttem be-pontosan tudom mikor fogant) és nagyon várom már a délutánt hogy mit fog mondani a doki, én látni fogom-e, kapok-e képet...stb!

Nálatok hogy volt?


2009. febr. 16. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én soha nem fogom elfelejteni azt az érzést! Isteni!

Biztos voltam benne, hogy babám lesz de akkor nyugodtam meg igazán.

Olyan hihetetlennek tünt, hisz olyan pici még, hogy az ember nem érezhet még akkor semmit.

Mindig emlékezni fogsz arra a percre!

Nagyon vigyázz magadra!!

21 hetes kismami

2009. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon nagy élmény volt, bár még csak a petezsákot láttuk... 6 hét pár naposan nekem már volt szívhang. Gondolom te már több hetes lehetsz, mert ugye az utolsó mensitől számítják...

Tehát szerintem te is fogod hallani a szívecskéjét.

Kérj képet, ha nem adnának, bár csak egy foltocska lesz még, de én is nézegettem minden nap!

Jah, és gratula!

12 hetes kismami

2009. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megkönnyeztem,nagyon jó érzés látni,ahogy dobog a pici szíve!Hat hetes voltam akkor.
2009. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Gratulálok a picihez. Én hallani nem hallottam, csak láttam eddig. Olyan, mintha a monitorral valami bibi lenne, mert egy pici helyen "zizeg" a kép. De pár másodperc után észreveszed, hogy mennyire szabályos is. Én azt hittem, elsírom magam, de nem így történt. Folyamatosan vigyorogtam, és a világba tudtam volna kiáltani az örömöm. Nem fogom elfelejteni soha.

Képet kérj szerintem, mert első alkalommal nekem sem adott a doki. Azóta ha szólok, ad.

Ha van időd, jelezz vissza itt, milyen volt.

12+0 kismami

2009. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sírtam! Örömömben persze! Már 10 hónapja próbálkoztunk a párommal. És 4 orvosból 3 azt mondta, hogy kevés az esélyem. Nem is hittem eligazán annak az 5 (öt!) tesztnek sem, amit UH előtt megcsináltam. Csak akkor hittem el igazán, mikor meghallottam. Eszméletlen szuper volt! És azóta is minden UH-n a legszuperebb látni és hallani őt. (Az ultrahangos nő következő kérdése kicsit lerántott ugyan akkor a földre... "meg akarja tartani?"... Naná! Őt várjuk már milyen rég... életem nagy álma teljesült... - De ezen is hamar túl lehet tenni magad, abban az eufórikus állapotban) Hidd el, sohasem szerettél még annyira dokihoz menni, mint amennyire az UH-kat fogod várni! Én képet is kaptam, nálunk adnak 1-et. Sok boldogságot!

Egy 33 hetes kismama

2009. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok kedves választ! Most már még inkább várom!!!! Jó fej a dokim, így szerintem -remélem- fog adni képet! Már mi is rég vártunk erre a picire, így félek is egy kicsit. De valahol érzem hogy Ő most megmarad! :)
2009. febr. 16. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzés?Leírhatatlan öröm boldogság.Pedig nekem 3x volt benne részem,de az érzés nem változik.

Én mindig szóltam,hogy fordítsák felém a monitort,ha magától a doki nem tette,és kértem képeket is.


Boldog babavárást.

2009. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)


Olyan jó ezeket a sorokat olvasni :))))

Én pénteken láttam és hallottam először a babámat, és csak vigyorogni tudtam mint a tejbetök :)

Nagyon megijedtem mert véres folyásom volt, és rohantunk az ügyeletre, ahol megnyugtattak, és először láthattam a babymet 10 hetesen. Eddig csak 5 hetes petezsák volt, és már kezdtem aggódni, hogy nem tudom mivan. De azt a pénteki érzést nem felejtem el, és nem is cserélném semmire :) Főleg hogy nincs baj.

Mindenkinek boldog babavárást!! :)

2009. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy évtized várakozás után lettem várandós,így hát életem legnagyobb élménye az első ultrahang volt! :D Amikor bekapcsolta a doktorbácsi a szívhangot,és meghallottam verni azt a pici szívet,úgy folytak a könnyeim,nem láttam a monitort.Az hogy 2 ember ilyen kis apró lényt tud alkotni,az maga A CSODA!Légyszi-légyszi írd le majd te is hogy milyen volt!Boldog babavárást nektek!

Egy 31 hetes kismama

2009. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaj de jó tényleg ezeket olvasni! :)

Mindenképp írok ha hazajöttem, vagy legkésőbb holnap!

Sok boldogságot kívánok Mindenkinek! :)

2009. febr. 16. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!