Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor megláttátok...

Milyen érzés mikor megláttátok az uh-n hogy dobog a pici szíve? Én ma megyek délután az orvoshoz és már nagyon izgatott vagyok. Megkönnyebbültetek?

Figyelt kérdés

Igaz még csak 6 hetes vagyok (tegnap töltöttem be-pontosan tudom mikor fogant) és nagyon várom már a délutánt hogy mit fog mondani a doki, én látni fogom-e, kapok-e képet...stb!

Nálatok hogy volt?


2009. febr. 16. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mikor először voltam UH-nnem láttam semmit, mert a doki nem volt egészen tiszta, hamar váltottam. 10 hetes voltam, mikor először láttam a picit, hát erősen kerülgetett a sírás. A következő alkalommal bejött velem férjem is, hát látni kellett volna:) Gyűltek a könnyek a szemében, akkor meg attól kerülgetett a sírás. Nincs is szebb, jobb dolog ezeknél a pillanatoknál:)

2009. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!