Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludhat rajtam? 2éves...

Meddig aludhat rajtam? 2éves lányom délután rajtam alszik, én hanyatt, ő hason rajtm, hogy a fejét, a nyakamhoz az állam alá fúrja. Ez nagyon jó érzés nekem, de most babát tervezünk és nemtudom, ha terhes leszek ez nem árt-e.

Figyelt kérdés
mármint rajtam a súly.
2010. szept. 29. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nagy lesz a pocakod, már nem is tud majd rajtad feküdni. Nem? Szerintem nem túl szerencsés helyzet.
2010. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de mondjuk amíg nem is tudom, hogy babás vagyok,árthat?

nem minden délután alszik így de elég gyakran.majd mellőzük, de mikortól?

2010. szept. 29. 21:02
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Kényelmetlen lesz neki is, és neked is, amint elkezd gömbölyödni a hasad. És mivel 2 gyereked lesz, nem fogod tudni sokáig megvalósítani ezt az alvási technikát sem. Mert nem feltétlenül várja ki a kicsi, hogy a nagy kialudja rajtad magát. Itt az ideje valami új póz után nézni. Mondjuk simizd meg, aztán aludjon egymaga. Hidd el, óriási segítség lesz ez a kis dolog is, ha már meglesz a picurotok. :D
2010. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a 2 éves lányod rédfekszik még nem megy el a baba. nyugi. azért ennyit kibirnak. Van aki nem is tudja hogy terhes mégsincs semmi baja tőle.
2010. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig sztem nem árt. És utána sem különösebben, ha nem ugrál rajtad. Rajtam is feküdtek pár percig a nagyobbak amikor kismama voltam. Nincs vele gond.
2010. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2010. szept. 29. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon sok mindent kibírt a pocakomba az akkor 1 éves fiamtól kapott is rendesen, folyamatosan hasba rúgott pelenkázás öltözködés közben. Mára már fél éves iszonyat erős kislány már feláll stb. Na ezzel csak azt akarom mondani szerintem nyugodtan aludhat rajtad, mire összejön a baba meg megszületik ő már ovis is lesz, meg nem is biztos, hogy igényli a délutáni szunyókálást, vagy ha mégis akkorra már tutira megérti, hogy nem érsz rá a kistesó mellett. Sok sikert!
2010. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék az előttem szólókhoz,hogy nem a súllyal van inkább a gond,hanem magával a szokással.Ami persze jó érzés mindkettőtöknek,csak épp ha te nem leszel ott,mert vizsgálat vagy egyéb elszólít,akkor mással hogyan alszik?Ha sokáig húzod a változtatást,esetleg féltékenységet szül.Talán mondhatsz valami olyat,hogy csússzon a karodra,hónod alá,mert fáj a melled,vagy megcsípte a darázs a nyakad stb.csak hogy belemenjen a változásba,hiszen értelmes ,nagy gyerek már ő.
2010. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Totálisan egyetértek az utolsó válaszolóval. Erről tényleg le kellene szoknotok, mert hosszú távon baj lehet belőle, ha jön a pici.
2010. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi, írtam hogy nem mindig alszunk így.és nagyiéknál is szokott aludni, semmi probléma alszik szépen.csak, ha én ott vagyok, akkor tőlem igényli.de tőlem se mindig.
2010. szept. 30. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!